درختکاری در تپه عباس‌آباد

درختکاری در تپه عباس‌آباد به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی همدان
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۳ کد : ۱۶۶۵۳ فرهنگی
درختکاری در تپه عباس‌آباد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، همزمان با هفته منابع طبیعی و به مناسبت روز درختکاری، معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی همدان با همکاری شرکت سیاحتی علیصدر، ۳۰ اصله نهال در محوطه مجتمع تفریحی عباس‌آباد با حضور خبرنگاران ایسنا و ایکنا و کارکنان این نهاد کاشت.

در ایران از ۱۵ تا ۲۲ اسفندماه هفته منابع طبیعی و آبخیزداری است و نخستین روز از این هفته به نام روز درختکاری نامگذاری شده که در این روز مردم با حضور در پارک‌ها یا عرصه‌های منابع طبیعی با کاشت درخت به استقبال سال نو می‌روند و با انجام این کار نمادین در آستانه بهار، زندگی را به زمین باز می‌گردانند.

معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی همدان نیز به مناسبت این روز و با همکاری شرکت سیاحتی علیصدر ۳۰ اصله نهال را در محوطه مجتمع تفریحی عباس‌آباد، یکی از نقاط تفریحی و توریستی شهر همدان غرس کرد. در این برنامه فرهنگی معاون شرکت سیاحتی علیصدر، معاون فرهنگی جهادانشگاهی، خبرنگاران ایسنا و ایکنا و پرسنل معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی حضور داشتند. این برنامه هر ساله توسط معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی با مشارکت نهادها و ارگان‌های مختلف اجرا می شود که سال گذشته با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان ۸۰ اصله نهال در محوطه این اداره کل کاشته شد.


نظر شما :