انعقاد تفاهم نامه گسترش همکاری‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی فی مابین سپاه پاسداران ناحیه همدان و جهاد دانشگاهی استان

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۷:۴۴ کد : ۱۷۷۴۷ آموزشی
انعقاد تفاهم نامه گسترش همکاری‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی فی مابین سپاه پاسداران ناحیه همدان و جهاد دانشگاهی استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، رئیس جهاد دانشگاهی واحد همدان در جلسه ی روز 9 اردیبهشت ، امضاء این تفاهم نامه با تبریک ایام ماه مبارک رمضان بیان کرد: مجموعه سپاه پاسداران و جهاد دانشگاهی هر دو مولود انقلاب اسلامی هستند و اشتراکات بسیاری دارند.

اکبر اسدی با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی جهاد دانشگاهی همدان؛ ادامه داد: انعقاد تفاهم‌نامه علاوه بر تقویت همکاری و همدلی بین این دو نهاد انقلابی می‌تواند باعث افزایش سطح کمی و کیفی برنامه‌ها شده و ضمن کاهش هزینه ها، ضریب خطا را در اجرای برنامه ها کاهش دهد.

وی مرکز جامع زنان و ناباروری را از پروژه های مهم و در دست اقدام جهاد دانشگاهی استان برشمرد و افزود: با افتتاح این مرکز، ضمن ارائه خدمات در حوزه بهداشت و درمان به خانواده ها می توان به گردشگری سلامت نیز کمک شایانی کرد.

اسدی همچنین فعالیت کلینیک سلامت خانواده را از فعالیت های اثرگذار جهاد دانشگاهی دانست و گفت: این مرکز به خانواده‌هایی که نیاز به مشاوره دارند خدمات ارائه می دهد.

فرمانده سپاه ناحیه همدان نیز گفت: مجموعه جهادی جهاد دانشگاهی و مجموعه انقلابی سپاه پاسداران نباید جزیره‌ای رفتار کنند بلکه باید زنجیره و به هم پیوسته باشند چراکه هر دو نهاد جامعه هدف وسیعی دارند.

سرهنگ علی بقایی افزود: پژوهشهای جهاد دانشگاهی می تواند به سپاه برای انجام پروژه های عمرانی، فعالیت های اجتماعی و فرهنگی در محلات کمک کند تا بودجه بر اساس نیاز هر منطقه هزینه شود.

وی تصریح کرد: پایگاه های بسیج می توانند به جهاد دانشگاهی کمک کرده و نیروی انسانی مورد نیاز را تامین کنند.

بقایی تاکید کرد: تفاهم نامه فرصت مغتنمی برای سپاه و جهاد است و مکان و امکانات سپاه در اختیار جهاد دانشگاهی قرار می گیرد.


( ۱ )

نظر شما :