فردا و به‌صورت مجازی؛ آیین بزرگداشت چهلمین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی برگزار می‌شود/ تقدیر از جهادگران نمونه

۱۴ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۴ کد : ۲۱۳۲۸ کشوری
فردا و به‌صورت مجازی؛ آیین بزرگداشت چهلمین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی برگزار می‌شود/ تقدیر از جهادگران نمونه
آیین بزرگداشت چهلمین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی و تقدیر از جهادگران نمونه‌ی کشوری، فردا ۱۵ مردادماه ۱۳۹۹ با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا به‌صورت آنلاین (برخط) و از طریق فضای مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، آیین بزرگداشت چهلمین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی با توجه به ایام شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، فردا (چهارشنبه، 15 مردادماه) از ساعت 10:30 صبح به‌صورت غیرحضوری و بَرخط برگزار می‌شود.

در این مراسم که از طریق استودیوی مبین سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاددانشگاهی و با حضور دکتر حمیدرضا طیبی رییس این نهاد و معاونان جهاددانشگاهی در محل استودیو به‌صورت مجازی و ارتباط زنده با واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی برگزار می‌شود، از 34 جهادگر نمونه‌ی کشوری تقدیر خواهد شد.

پخش زنده‌ی این آیین، از طریق لینک ویژه‌ی مراسم در پایگاه اطلاع‌رسانی جهاددانشگاهی به نشانی 40.acecr.ac.ir، صفحه‌ی اختصاصی جهاددانشگاهی در اینستاگرام به آدرس https://instagram.com/acecr1359 و صفحات مجازی خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا برای عموم علاقه‌مندان و مردم شریف ایران در دسترس است.

 
 
 
 


نظر شما :