مؤسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی همدان دانشجو می‌پذیرد

۰۳ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۶ کد : ۲۲۰۴۵ آموزشی
مؤسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی همدان دانشجو می‌پذیرد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، سرپرست مؤسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی واحد همدان از پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پیوسته در مؤسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی واحد همدان خبر داد. 

اکبر اسدی اظهار کرد: جهاددانشگاهی امروزه با هویت اسلامی و برخورداری از منابع انسانی متعهد، متخصص و کارآمد، دستاوردهای بی شماری را در زمینه های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی در عرصه ملی و بین المللی برای ایران اسلامی به ارمغان آورده است.

وی افزود: در این راستا مؤسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی استان همدان نیز که از سال ۷۴ فعالیت خود را آغاز کرده، در حال حاضر با بیش از ۲۵ سال سابقه در حوزه آموزش عالی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در ۲۶ کدرشته دانشجو می پذیرد.

اسدی خاطرنشان کرد: علاقمندان به تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته تا هفتم مهرماه و کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پیوسته از ۱۰تا ۱۴ شهریورماه فرصت دارند برای ثبت نام مراجعه کنند.

اسدی ادامه داد: ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org و صرفاً با سوابق تحصیلی افراد انجام می شود و متقاضیان برای اطلاع از شرایط ثبت نام براساس سوابق تحصیلی(بدون آزمون) می توانند، به اداره آموزش موسسه در ساعات اداری مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۲۵۱۲۳۴۷-۰۸۱ داخلی ۱۲۲ تا ۱۲۶ تماس حاصل کنند.

سرپرست مؤسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی واحد همدان در توضیح رشته هایی که در مهرماه امسال جذب دانشجو دارند، اعلام کرد: رشته های مهندسی برق، عمران، کامپیوتر، معماری، مکانیک، حسابداری، مدیریت بازرگانی و نقشه برداری جذب دانشجو دارند.

وی درباره تسهیلات این مؤسسه به دانشجویان گفت: اخذ شهریه به صورت اقساط، تسهیلات صندوق رفاه وزارت علوم، خوابگاه خودگردان تحت نظارت وزارت علوم، آزمایشگاه های مجهز و کارگاه های تخصصی و  سامانه آموزش مجازی(آموزش آنلاین و آفلاین) از جمله تسهیلات این مؤسسه است همچنین علاقمندان می توانند از طریق کانال تلگرامی @jahadh در ارتباط باشند.

انتهای پیام


نظر شما :