شروع پذیرش دانشجو در ۲۲ رشته در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی همدان

۰۲ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۳ کد : ۱۰۸۷۷ آموزشی
شروع پذیرش دانشجو در ۲۲ رشته در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی همدان

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان همدان از ورود 10 رشته جدید و مورد علاقه دانشجویان به این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد همدان، رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی واحد همدان با اعلام این خبر اظهار کرد: رشته های مرکز علمی کاربردی همدان با ورود رشته‌های جدید، به 22  رشته متنوع و جذاب، که محبوب  بسیاری از دانشجویان است، افزایش یافت.

فرزانه غفاری اسلام رشته‌های تحصیلی این مرکز را در مقطع کاردانی ، اینترنت و شبکه های گسترده، برنامه سازی کامپیوتری، معماری شهری، طراحی کیف و کفش، عکاسی، گرافیک، تربیت مربی امور فرهنگی کودک و نوجوان، کمک کارگردان، امور فرهنگی، روابط عمومی، طراحی لباس و در مقطع کارشناسی،  روابط عمومی- رسانه، روابط عمومی- رفتار اجتماعی و افکارسنجی، طراحی و الگوسازی پوشاک، مدیریت امور فرهنگی، عکاسی، کارگردانی، مهندسی فناوری اطلاعات- امنیت اطلاعات، مهندسی فناوری اطلاعات- فناوری اطلاعات، مهندسی فناوری عمران-ساختمان سازی، گرافیک-گرافیک تزیینی و محیطی، مهندسی معماری- طراحی و نوسازی بافتهای فرسوده عنوان کرد و گفت رشته های جدید تنوع خاصی را به مرکز علمی کاربردی بخشیده‌اند.

وی تصریح کرد: زمان ثبت نام در مقطع کاردانی رشته‌های تحصیلی از امروز 28 مرداد ماه 98 و در مقطع کارشناسی از 2 شهریور ماه 98 از طریق سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org  صورت می گیرد.

غفاری اسلام خاظرنشان کرد: برخی رشته های جدید مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی همدان برای اولین بار است که در استان دانشجو می پذیرد.

غفاری اسلام با اشاره به استقبال دانشجویان در رابطه با ورود رشته‌های جدید به مرکز علمی کاربردی اضافه کرد: بیش‌ترین استقبال دانشجویان از رشته‌های روابط عمومی، عکاسی و تربیت مربی امور فرهنگی کودک و نوجوان بوده است.

وی با اشاره به مزایای تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی عنوان کرد: پذیرش دانشجو بدون آزمون، اعطای وام دانشجویی، کمک هزینه غذا، شرایط ویژه برای شاغلین، بهره گیری از اساتید مجرب، پایین‌ترین شهریه دانشگاهی و برگزاری کلاس‌ها در مرکز شهر از مزایای تحصیل در این دانشگاه برای دانشجویان است./ آموزشی


نظر شما :

عاطفه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۱
ایا جهاد دانشگاهی در رشته تله مدیسین داوطلب میپذیر و این رشته را دادرد؟
پاسخ مدیر سایت ۰۸ مهر ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۰

با سلام.در حال حاضر خیر.