نشست مشترک جهاددانشگاهی همدان و دانشگاه جامع علمی کاربردی

۰۴ آبان ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۹ کد : ۱۲۵۰۶ آموزشی
نشست مشترک جهاددانشگاهی همدان و دانشگاه جامع علمی کاربردی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد همدان، نشست مشترکی بین جهاددانشگاهی واحد همدان و معاونت آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در روز پنج شنبه مورخ 2 آبان ماه برگزار شد.

این دیدار با حضور اکبر اسدی رییس جهاددانشگاهی واحد همدان. دکتر جلالی جواران معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی، روسای دانشگاه علمی کاربردی استان قم و مرکزی و همچنین مسئولان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان همدان، در محل جهاددانشگاهی واحد همدان برگزار شد.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد همدان در ابتدا به معرفی جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی پرداخت و به توانمندی‌های جهاددانشگاهی در زمینه‌های پژوهشی، فرهنگی و آموزشی اشاره کرد.

اکبر اسدی با اشاره به توانمندی‌های جهاددانشگاهی استان همدان، بر سابقه درخشان واحد همدان در عرصه آموزش و به خصوص آموزش‌های مرکز علمی کاربردی تاکید کرد.

وی همچنین با اعلام آمادگی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی برای توسعه رشته‌های این مرکز گفت: با توجه به فضای آموزشی مناسب و زیر ساخت‌های موجود در جهاددانشگاهی همدان این مرکز آمادگی لازم را برای توسعه رشته‌های علمی کاربردی بر مبنای نیاز استان و منطقه را داراست.

معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی نیز در این نشست با معرفی جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد پیشرو در عرصه‌های پژوهشی، فرهنگی و آموزشی در کشور گفت: پژوهشکده رویان جهاد دانشگاهی یکی از نمونه‌های بارز و موفق در زمینه پژوهشی است.

دکتر جلالی جواران همچنین با تاکید بر کیفی‌سازی آموزش‌های علمی کاربردی اظهار کرد: توسعه رشته‌ها بر مبنای نگاه ویژه به نیازها، بازار کار و ظرفیت‌های بومی استانی و منطقه‌ای باید صورت گیرد.

وی ادامه داد، توسعه رشته‌های علمی کاربردی در جهاددانشگاهی استان نیز با توجه به ظرفیت‌های بالقوه واحد و راستای گستردگی فعالیت جهاددانشگاهی باید برنامه ریزی شود.

یادآور می‌شود، در پایان این نشست از قسمت های مختلف مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان همدان بازدید شد.


( ۱ )

نظر شما :