معرفی برترین‌های دفاع ۳ دقیقه‌ای در همدان

مرحله استانی چهارمین دوره مسابقات ملی «دفاع سه‌ دقیقه‌ای از پایان‌نامه دانشجویی» به همت جهاددانشگاهی واحد همدان برگزار شد.
۳۰ آذر ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۱ کد : ۱۴۳۲۰ فرهنگی
معرفی برترین‌های دفاع ۳ دقیقه‌ای در همدان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد همدان، مرحله استانی چهارمین دوره مسابقات ملی «دفاع سه دقیقه‌ای از پایان‌نامه‌های دانشجویی» با مجوز دانشگاه کوئیزلند استرالیا به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی همدان پنجشنبه 28 آذر ماه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه بوعلی سینا و با حضور دانش‌آموختگان مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکترا برگزار شد.

در این مسابقه که ۱۳ نفر از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در آن شرکت داشتند، دکتر فرهاد سراجی عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا، دکتر سهیل سبحان اردکانی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علیرضا عقیقی عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور استان همدان و دکتر صالح رازینی عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا داوری آن را به عهده داشتند.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد همدان با بیان اینکه دو نفر برتر به مسابقات کشوری راه می‌یابند، اظهار کرد: این مسابقه با هدف تقویت مهارت‌های ارتباطی، تبدیل ایده به محصول و ثروت و تقویت ارتباط دانشگاه با سرمایه‌گذار برگزار می شود.

فاطمه عزیزی هرمز افزود: تقویت ارتباط کلامی دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری، ارتباط صنعت و دانشگاه و تشویق دانشجویان به ارائه پایان نامه های کاربردی و مورد نیاز مسائل جامعه از دیگر اهدافی است که در طراحی این مسابقه به آن توجه شده است.

وی تصریح کرد: هر شرکت کننده مجاز است در سه دقیقه پایان نامه خود را با یک اسلاید برای داوران و تماشاچیان ارائه کند و پس از آن با کسر امتیاز مواجه شده و در صورت اضافه شدن بیش از ۱۰ ثانیه، شرکت‌کننده از مسابقات حذف می‌شود.

در پایان مرحله استانی چهارمین دوره از این مسابقات در استان همدان، شیما کاکاون به عنوان نفر اول، معصومه علیزاده به عنوان نفر دوم و امیرحسین قربانخانی به عنوان نفر سوم  انتخاب شدند و دو نفر اول به مسابقات کشوری راه یافتند.


نظر شما :