حمایت کامل فرماندار شهرستان بهار از اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار

فرماندار بهار در نشست هماهنگی طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در زمینه ایجاد زمینه رونق صادرات فرش دستباف اعلام آمادگی کرد و گفت: روند بازاریابی و صادرات فرش بهار تسهیل خواهد شد.
۲۱ دی ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۲ کد : ۱۴۹۸۷ آموزشی
حمایت کامل فرماندار شهرستان بهار از اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار

فرماندار بهار در زمینه ایجاد زمینه رونق صادرات فرش دستباف اعلام آمادگی کرد و گفت: روند بازاریابی و صادرات فرش بهار تسهیل خواهد شد.

به‌گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، قنبری در جلسه فرایند اجرایی طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی اختصاصی در حوزه فرش که 18 دیماه در فرمانداری شهرستان بهار برگزار شد، اظهارکرد: فرمانداری بهار در زمینه رونق صادرات فرش دستبافت اعلام آمادگی کرده و روندصادرات این صنعت را در شهرستان تسهیل خواهد کرد.

وی در خصوص "طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی" توسط جهاددانشگاهی  ابراز خرسندی کرده و حمایت کامل فرمانداری این شهرستان  را در روند اجرایی طرح اعلام کرد.

رئیس جهاددانشگاهی واحد همدان نیز در ادامه این جلسه به معرفی طرح " طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی " پرداخت و افزود: شهرستان بهار اولین شهرستان استان همدان بوده که این طرح در آن اجرا می‌شود.

اکبر اسدی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 40 نفر از 160 نفر متقاضی مشاغل خانگی استان همدان مربوط به این شهرستان است.

مسئول سازمان تجاری‌سازی، فناوری و اشتغال دانش آموختگان نیز با اشاره به فرآیند اجرای این طرح، گفت: جهاددانشگاهی در این طرح به عنوان تسهیل‌گر و نقش واسطه‌ای بین دستگاه‌های اجرایی و پیشرانان را دارد.

گفتنی است؛ در ادامه این جلسه پیشرانان و دستگاه‌های اجرایی در خصوص مشکلات فرش به بحث  و تبادل نظر پرداختند.


نظر شما :