برگزاری همزمان ۳ آزمون استخدامی توسط جهاددانشگاهی همدان

سه آزمون همزمان استخدامی برای ادارات نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان، سازمان ثبت اسناد و املاک استان و صنایع شیر برگزار شد.
۲۰ تیر ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۹ کد : ۱۹۹۵۹ آموزشی
برگزاری همزمان ۳ آزمون استخدامی توسط جهاددانشگاهی همدان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان،  برگزاری همزمان سه آزمون استخدامی برای ادارات نهضت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان، سازمان ثبت اسناد و املاک استان و صنایع شیر با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی توسط جهاددانشگاهی همدان امروز 20 تیرماه برگزار شد.

رئیس جهاددانشگاهی همدان اظهار کرد: این آزمون های استخدامی از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح امروز در قالب یک دفترچه و در دانشگاه پیام نور واحد همدان برگزار شد.

اکبر اسدی با اشاره به اینکه تعداد کل داوطلبان این سه آزمون ۶۵۱ نفر شامل ۳۹۴ نفر مرد و ۲۵۷ نفر زن بود، ادامه داد: ۳۲۰ داوطلب مرد و ۸۰ داوطلب زن مربوط به آزمون ثبت اسناد، ۵۲ داوطلب مرد و ۲۵ داوطلب زن مربوط به آزمون صنایع شیر و  ۲۲ داوطلب مرد و ۱۵۲ داوطلب زن مربوط آزمون به نهضت سوادآموزی بود.

به گفته اسدی، از ۴۰۰ نفر شرکت کننده در آزمون ثبت اسناد شش نفر و از ۷۷ نفر شرکت کننده در آزمون صنایع شیر ۱۰ نفر پذیرفته خواهد شد و پذیرفته شدگان آزمون نهضت سوادآموزی هم به نسبت پاسخ های درستشان تعیین می شود.

رئیس جهاددانشگاهی همدان با تأکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در جریان برگزاری آزمون، تصریح کرد: به ازای هر کدام از داوطلبان بسته بهداشتی شامل پد الکلی و ماسک در نظر گرفته شده بود.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان با بیان اینکه این آزمون به علت شیوع کروناویروس تنها در یک حوزه امتحانی و آن هم دانشگاه پیام نور واحد همدان برگزار شد، مطرح کرد: ۱۸۰ نفر از آموزشیاران و آموزش دهندگان در این آزمون به رقابت پرداختند..

معصومه خدابنده لو ادامه داد: نحوه انتخاب پذیرفته شدن در آزمون اکتسابی است بدان معنا که اگر آموزشیاران و آموزش دهندگان به ۵۰ درصد سوالات پاسخ درست دهند، در آزمون پذیرفته خواهند شد سپس باید یک دوره یکساله را بگذرانند و بعد مجددا امتحان داده و به عنوان نیروی پیمانی در آموزش و پرورش به کار گرفته شوند.

 

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان همدان با بیان اینکه این آزمون باید در اسفندماه سال گذشته برگزار می شد، تصریح کرد: به علت شیوع کروناویروس برگزاری این آزمون به تأخیر افتاد و امروز -جمعه ۲۰ تیرماه- تنها در یک حوزه آن هم در دانشگاه پیام نور واحد همدان برگزار شد.

اصغر پیرهادی خاطرنشان کرد: سهمیه استان همدان در استخدام نیرو شش نفر است که ۶۵۷ نفر معادل ۶۰۰ برابر سهمیه داوطلب شرکت در آزمون هستند.

پیر هادی یادآور شد: با توجه به اینکه نوع جذب نیرو در سازمان ثبت اسناد به صورت قراردادی است، پست سازمانی تعریف نشده و شرکت کنندگان دارای مدارک دیپلم تا دکترا هستند که امیدواریم در آینده بتوانیم مجوزهای لازم را برای استخدام پیمانی یا رسمی این افراد بگیریم.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان همدان در پایان خاطرنشان کرد: نتایج آزمون استخدامی یک تا دو ماه آینده اعلام خواهد شد.

خاطرنشان می گردد، این نخستین آزمون حضوری بعد از کروناست که با رعایت دستورالعمل های بهداشتی تعریف شده توسط ستاد کرونا در سطح کشور برگزار می شود. فاصله صندلی ها در این آزمون دو برابر شده و داوطلبان با ماسک در جلسه حاضر شدند و برای اینکه شرکت کنندگان در مقابل حوزه انتخابیه تجمع نکنند درهای حوزه یک ساعت زودتر باز شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نظر شما :