دیدار رئیس جهاددانشگاهی همدان با معاون پیشگیری وقوع جرم دادگستری استان

۰۸ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۴ کد : ۲۰۹۸۲ آموزشی
دیدار رئیس جهاددانشگاهی همدان با معاون پیشگیری وقوع جرم دادگستری استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، رئیس جهاددانشگاهی واحد همدان با معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری این استان سه شنبه 7 مرداد دیدار کرد.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان ضمن تقدیر و تشکر از جهاددانشگاهی همدان برای همکاریهای چندین ساله با دادگستری، بر تداوم و و ادامه آن ها تاکید کرد.

 دکتر نجفی با بیان اینکه یکی از سرفصل های پیشگیری از وقوع جرم مباحث پژوهشی می باشد، از جهاددانشگاهی خواست همکاری بیش از ‌پیش در زمینه را با دادگستری داشته باشد.

وی ادامه داد: دادگستری از هرگونه فعالیت مشترک با جهاد دانشگاهی در خصوص آموزش های پیش از ازدواج، مشاوره های پیش از طلاق و فعالیتهای فرهنگی استقبال می کند.

رئیس جهاددانشگاهی واحد همدان نیز در این دیدار به ارائه گزارشی در خصوص فعالیت ها و ظرفیت های مختلف جهاد دانشگاهی کشور و استان پرداخت.

دکتر علی کلانتر نیا گفت: آموزش های مهارت های پیش از ازدواج به مدت سه سال در استان توسط جهاد دانشگاهی واحد اجرا شده است که به دلیل شیوع بیماری کرونا و جلوگیری از تعطیلی کارگاه های مهارت های پیش از ازدواج زیرساخت های برگزاری این دوره ها به صورت مجازی فراهم شده و آماده اجراست.

وی خاطرنشان کرد: از سال ۱۳۹۵ تا آذر ماه سال ۹۸ بیش از  ۶۴ هزار نفر  در سراسر استان همدان از مهارت های پیش از ازدواج بهره مند شدند‌.

گفتنی است؛ از ابتدای سال جاری طرح ملی فرزندان آفتاب و دبیرخانه کنترل خشونت دستگاه های اجرایی از سوی  دادگستری استان همدان به جهاد دانشگاهی این استان محول شد .


نظر شما :