نشست مشترک سپاه ناحیه همدان و جهاددانشگاهی استان

۲۲ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۳ کد : ۲۱۶۴۰ ستادی
نشست مشترک سپاه ناحیه همدان و جهاددانشگاهی استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، نشست مشترک سپاه ناحیه همدان و جهاددانشگاهی استان با حضور سرهنگ بقایی فرمانده سپاه ناحیه همدان، سرهنگ صفایی معاون اجتماعی سپاه ناحیه همدان، دکتر علی کلانترنیا سرپرست جهاددانشگاهی واحد همدان و معاونین جهاددانشگاهی واحد با موضوع همکاری آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اشتغال  سه شنبه 21 مرداد برگزار شد.

سرپرست جهاددانشگاهی واحد همدان در این نشست ضمن پرداختن به پتانسیل ها و توانمندیهای جهاددانشگاهی همدان در حوزه های مختلف اعلام کرد: جهاددانشگاهی استان آمادگی کامل همکاری درحوزه های گسترده آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اشتغال زایی را با دیگر نهادها و سازمان های استان دارد.

دکترعلی کلانترنیا در این جلسه همچنین به معرفی طرح" توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی" پرداخت و افزود: جهاددانشگاهی در این طرح به عنوان تسهیل‌گر و نقش واسطه‌ای بین دستگاه‌های اجرایی و پیشرانان را دارد.

فرمانده سپاه ناحیه همدان نیز ضمن تبریک به مناسبت سالروز چهل سالگی تاسیس جهاددانشگاهی از فعالیت های متنوع جهاددانشگاهی در سطح استان تقدیر و تشکر کرد.

سرهنگ بقایی مرکز زنان و درمان ناباروری در حال احداث جهاددانشگاهی همدان را از اقدامات بسیار خوب در جهت رشد استان و غرب کشور بر شمرد.

وی همچنین از طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار بسیار استقبال کرد و گفت این طرح و آموزش های عمومی و تخصصی جهاددانشگاهی گامی بزرگ در مهارت آموزی جوانان و اشتغال زایی است.

همچنین در پایان این نشست مقرر شد قرارداد همکاری آموزشی، پژوهشی، فرهنگی بین جهاددانشگاهی استان و سپاه ناحیه همدان تنظیم و منعقد گردد.


نظر شما :