شروع پذیرش دانشجو، در ۲۳ رشته، در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی همدان

۲۶ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۷ کد : ۲۱۷۶۵ آموزشی
شروع پذیرش دانشجو، در ۲۳ رشته، در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی همدان

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان همدان از ورود 4 رشته جدید و مورد علاقه دانشجویان به این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد همدان، سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی واحد همدان با اعلام این خبر اظهار کرد: رشته های مرکز علمی کاربردی همدان با ورود رشته‌های جدید، به 23  رشته متنوع و جذاب، که محبوب  بسیاری از دانشجویان است، افزایش یافت.

علی کلانترنیا رشته‌های تحصیلی این مرکز را در مقطع کاردانی ، اینترنت و شبکه های گسترده، برنامه سازی کامپیوتری، معماری شهری، نقشه کشی کارگاهی، عکاسی، گرافیک، تربیت مربی امور فرهنگی کودک و نوجوان، کمک کارگردان، امور فرهنگی، روابط عمومی، طراحی لباس و در مقطع کارشناسی،  روابط عمومی- رسانه، روابط عمومی- رفتار اجتماعی ، طراحی و الگوسازی پوشاک، مدیریت امور فرهنگی، عکاسی، کارگردانی، انیمیشن ، امور بورس ، سفال و کاشی سنتی ،مهندسی فناوری اطلاعات- امنیت اطلاعات، مهندسی فناوری اطلاعات- فناوری اطلاعات، مهندسی فناوری عمران-ساختمان سازی، گرافیک-گرافیک تزیینی و محیطی عنوان کرد و گفت رشته های جدید تنوع خاصی را به مرکز علمی کاربردی بخشیده‌اند.

وی تصریح کرد: زمان ثبت نام در مقطع کاردانی رشته‌های تحصیلی از روز 4 شهریور و در مقطع کارشناسی از 11شهریور ماه 99 از طریق سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org  صورت می گیرد.

کلانترنیا خاطرنشان کرد: برخی رشته های جدید مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی همدان برای اولین بار است که در استان دانشجو می پذیرد.

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان همدان با اشاره به استقبال دانشجویان در رابطه با ورود رشته‌های جدید به مرکز علمی کاربردی اضافه کرد: بیش‌ترین استقبال دانشجویان از رشته‌های روابط عمومی، عکاسی و تربیت مربی امور فرهنگی کودک و نوجوان و طراحی لباس بوده است.

وی با اشاره به مزایای تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی عنوان کرد: پذیرش دانشجو بدون آزمون، اعطای وام دانشجویی، کمک هزینه غذا، شرایط ویژه برای شاغلین، بهره گیری از اساتید مجرب، پایین‌ترین شهریه دانشگاهی و برگزاری کلاس‌ها در مرکز شهر از مزایای تحصیل در این دانشگاه برای دانشجویان است.


( ۲ )

نظر شما :