آغاز ثبت نام طرح ملی مشاغل خانگی در استان همدان

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۱ کد : ۲۲۴۲۱ ستادی
آغاز ثبت نام طرح ملی مشاغل خانگی در استان همدان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان همدان، سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان همدان از آغاز ثبت نام طرح ملی مشاغل خانگی در استان خبر داد.

علی کلانتر نیا ضمن اعلام این خبر گفت: طرح ملی مشاغل خانگی مبتنی بر الگوی نوین، پس از آسیب شناسی طرحهای قبلی و انجام مطالعات داخلی و خارجی در سال 1396 طراحی و تصویب گردید که در اجرای این طرح اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی بعنوان کارفرما می باشد و جهاد دانشگاهی بعنوان یک نهاد توسعه ای، واسطه ای و تسهیلگر نقش آفرینی می کند.

وی ادامه داد، در این طرح جهاد دانشگاهی مکلف به شناسایی، توانمند سازی و در نهایت اتصال به بازار افراد است که مهمترین مزیت این طرح توجه به بازار و یا همان اتصال به بازار و ایجاد شبکه های افقی و عمودی و تکمیل زنجیره تولید و توجه به روشهای نوین بازاریابی و تجارت الکترونیک و همچنین رشته‌های نوین نظیر برنامه‌نویسی، تولید محتوا، مترجمی، ویراستاری، مشاوره، تولید انیمیشن و... می باشد.

سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان همدان افزود، این طرح در 9 استان بصورت پایلوت اجرا شده و با توجه به نتایج قابل قبول این طرح، اجرای آن در سراسر کشور بسط داده شده است.

خاطر نشان می گردد، ثبت نام متقاضیان از 6 شهریور ماه آغاز شده و علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت www.inhb.ir در این طرح ثبت نام نمایند.


( ۳ )

نظر شما :