سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) از برنامه های اشتغال جهاددانشگاهی حمایت می کند

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۷۰۲۳ کشوری
سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) از برنامه های اشتغال جهاددانشگاهی حمایت می کند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل از بازارکار، در این بازدید که با حضور دکتر محمد صادق بیجندی رئیس سازمان ستفا و معاون آموزشی جهاد دانشگاهی، دکتر عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مهندس مهناز امامدای  در محل سازمان ستفا برگزار شد در زمینه انتقال تجربیات سازمان یونیدو در حوزه مشاغل خرد و خانگی تبادل نظر شد.

دکتر محمد صادق بیجندی رئیس سازمان ستفا و معاون آموزشی جهاد دانشگاهی در این بازدید دستاوردهای جهاددانشگاهی را بویژه در حوزه اشتغال و کارآفرینی و طرح توسعه الگوی مشاغل خانگی در نه استان کشورمان را به مدیر یونیدو و هیات همراه تشریح کرد.

دکتر مارلین باکالی مدیر بخش پروژه های یونیدو که بعد از بازدید از طرح های مشاغل خانگی از سه استان خراسان رضوی، کردستان و کرمانشاه در این بازدید شرکت کرده بود گفت: در این بازدیدها دستاوردهای طرح توسعه مشاغل خانگی که توسط جهاد دانشگاهی اجرا می شود را دیدم و این طرح برایم بسیار شگفت انگیز و نو بود.

وی بر حمایت از برنامه های اشتغال کشورمان در زمینه توسعه مشاغل خانگی و خرد تاکید کرد و گفت: تجربیات، آموزش ها و حمایت های خود را متوجه اجرای طرح ها و کسب و کارهای خرد و کوچک در ایران خواهیم. کرد.

گفتنی است، گزارش مشروح این نشست در بازارکار شنبه 14 اردیبهشت منتشر می شود.


نظر شما :