برگزاری دوره آموزشی عکاسی حیات وحش در جهاددانشگاهی همدان

دوره آموزشی عکاسی حیات وحش به همت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی همدان برگزار شد.
۱۵ دی ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۶ کد : ۱۴۸۶۰ آموزشی
برگزاری دوره آموزشی عکاسی حیات وحش در جهاددانشگاهی همدان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، معاون آموزشی این واحد اعلام کرد: دوره آموزشی عکاسی حیات وحش با هدف افزایش آگاهی، دانش و مهارت ماموران اجرایی محیط زیست و محیط بانان استان همدان 11 دی برگزار شد.

امیر عباس محبیان  ضمن اعلام این خبر ادامه داد: این دوره آموزشی با همکاری اداره کل محیط زیست استان در مدت دو روز در محل جهاد دانشگاهی برگزار شد.

وی افزایش آگاهی،دانش و مهارت‌های ماموران اجرایی محیط زیست، کارشناسان حوزه محیط زیست طبیعی، کارکنان و کارشناسان بخش های مرتبط را از اهداف این دوره آموزشی برشمرد.

گفتنی است، در این دوره آموزشی شرکت‌کنندگان ضمن آشنایی با موضوعاتی از قبیل تفاو‌ت های عکاسی خزندگان و گونه‌های مهره‌دار بزرگ جثه، روش های عمومی عکاسی از پرندگان، تفاوت‌های عکاسی از گونه‌های مهره‌دار و بی مهره، روش های کلی برای یافتن گونه‌های حیات وحش برای عکاسی، اشتباهات رایج در فیلمبرداری از حیات وحش، دیافراگم و کاربردهای آن در عکاسی از حیات وحش، نحوه ماهرخ رفتن، روش صحیح دوربین کشی و مراحل کاری ثبت و انتشار تصویر، تاثیر سرعت شاتر در تصاویر و همچنین راهکارها برای عکاسی حیات وحش در شرایطی که نور کافی برای عکاسی ندارد را فراگرفتند.

text to speech icon

( ۳ )

نظر شما :