رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان همدان: جهاددانشگاهی منشأ برکات زیادی در استان همدان بوده است

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان همدان با تأکید بر اینکه جهاددانشگاهی منشأ خیر و برکات زیادی در استان همدان بوده است، تصریح کرد: این نهاد با نیت خیر و در راستای جهاد علمی طراحی و پیش‌بینی شده و فعالیت های مختلفی را در کشور و استان داشته که منشأ خیر
۰۴ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۸:۱۳ کد : ۲۰۶۱۰ ستادی
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان همدان: جهاددانشگاهی منشأ برکات زیادی در استان همدان بوده است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی همدان، سیداسکندر صیدایی اظهار کرد: در بین نهادهای انقلابی آنهایی که علاوه بر انقلابی بودن بر جنبه علمی و پژوهشی و آینده نگری کار می‌کنند، جایگاه والاتری دارند که خوشبختانه جهاددانشگاهی از این نهادها بوده است.

وی با تأکید بر اینکه جهاددانشگاهی منشأ خیر و برکات زیادی در استان همدان بوده است، تصریح کرد:  این نهاد با نیت خیر و در راستای جهاد علمی طراحی و پیش‌بینی شده و فعالیت های مختلفی را در کشور و استان داشته که منشأ خیر و برکت زیادی در استان بوده است.

صیدایی با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های برتر اقتصاد مقاومتی در بنیان‌های اقتصاد مقاومتی، دانش بنیان بودن است، خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی با شناخت خوبی که از استان ها داشته، جهت‌گیری دانش بنیانی داشته و توانسته در مزیت‌های نسبی قوی و خوب موجود در استان ها ورود پیدا کند به طوریکه در استان همدان جهت‌گیری برجسته این نهاد را در کارهای پژوهشی، بهداشتی و راه‌اندازی مرکز ناباروری می بینیم.

وی  با بیان اینکه جهاددانشگاهی در استان همدان کارهای علمی انجام داده و مردم را پشتیبانی می‌کند به‌طوری که خدمات قابل قبول و کمیابی را به مردم ارائه می‌دهد، افزود: این روحیه انقلابی و کار جهادی و علمی باعث شده کارها با هزینه کمتری انجام شود و اثرگذاری بیشتری داشته باشد.

صیدایی تأکید کرد: توجه به جهت‌گیری مقام معظم رهبری در بحث دانش بنیانی یکی از ویژگی‌های مهم اقدامات جهاددانشگاهی است که در واقع دانش بنیانی را پایه اقتصاد مقاومتی می‌داند و بر همین اساس می‌تواند از ابعاد مختلف اثرگذاری خود را برای توسعه پایدار داشته باشد.

وی با اشاره به همکاری مجموعه سازمان مدیریت استان با جهاددانشگاهی، یادآور شد: ظرف دو سال گذشته همکاری‌های مشترکی بین جهاددانشگاهی و سازمان برنامه‌ریزی استان در ابعاد مختلف به ویژه در زمینه مرکز ناباروری و تجهیزات مورد نیاز این مرکز صورت گرفته و سازمان مدیریت استان حمایت های خوبی از این مجموعه داشته است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان همدان در پایان گفت: جهاددانشگاهی برای خدمات‌رسانی به ویژه خدمات علمی و دسترسی به تجهیزات و پشتیبانی از اقشار مختلف بستر خوبی را فراهم کرده است.

 

text to speech icon

نظر شما :