مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان: جهاددانشگاهی در عرصه تولید علم و دانش تنه به تنه دانشگاه های بزرگ کشور می زند

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۸:۴۴ کد : ۲۱۰۳۸ ستادی
مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان: جهاددانشگاهی در عرصه تولید علم و دانش تنه به تنه دانشگاه های بزرگ کشور می زند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان با بیان اینکه جهاددانشگاهی یکی از نهادهای انقلابی در توسعه علم و دانش و فناوری از همان اوایل انقلاب بوده است، گفت: اولویت جهاددانشگاهی در حوزه اجتماعی استان همدان کلینیک‌های خانواده باشد.

مهرداد نادری‌فر اظهار کرد: جهاددانشگاهی در حوزه‌های علمی، فرهنگی و اجتماعی به صورت خودجوش وارد عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی و اجتماعی کشور شده و هر جا احساس کرده نیاز به نقش آفرینی است، به رسالت خود عمل کرده است.

وی با اشاره به اینکه امروز جهاددانشگاهی تنه به تنه دانشگاه‌های بزرگ کشور می‌زند، تصریح کرد: امروز شاهدیم این نهادی که شکل گرفته است مستحکم‌تر شده و تنه به تنه دانشگاه‌های بزرگ کشور در عرصه تولید علم و دانش و نیازهای جامعه می‌زند.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان با تأکید بر اینکه جهاددانشگاهی حلقه واسط بین مراکز علمی و بستر جامعه و کسانی است که به فناوری نیاز دارند، خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی نیروهای بسیار نخبه‌ای را در خود جمع کرده است که با انگیزه بسیار بالا در فعالیت هایی که مسئولان و جامعه نیاز دارند، ورود پیدا کرده و به خوبی توانستند نقش خود را ایفا کنند.

نادری‌فر با بیان اینکه این نهاد انقلابی از تمام ظرفیت‌های جامعه استفاده می‌کند، مطرح کرد: این مجموعه در استان همدان هم در راستای حل مسائل و مشکلات جامعه و آسیب‌های اجتماعی به خوبی ورود کرده و با تفاهم نامه هایی که با استانداری و سایر دستگاه‌ها منعقد کرده، موفقیت‌های خوبی به دست آورده است.

وی درباره اولویت‌های واگذاری مأموریت‌های جدید به جهاددانشگاهی در استان همدان، یادآور شد: آنچه امروز در حوزه اجتماعی انتظار داریم و برای ما اولویت است، کلینیک‌های خانواده بوده که انواع مشاوره و خدمات برای خانواده هاست که انتظار داریم جهاددانشگاهی رسالت خود را در این راستا انجام دهد.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان بیان کرد: تعامل بسیار خوب و سازنده ای بین دفتر امور اجتماعی و جهاددانشگاهی طی سال های گذشته وجود داشته و هر جا که مدیریت استان در حوزه امور اجتماعی احساس نیاز کرده، جهاددانشگاهی همواره پای کار بوده است.

انتهای پیام

text to speech icon

نظر شما :