نشست مشترک فرماندار ویژه ملایر با سرپرست جهاددانشگاهی همدان برگزار شد

۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۳ کد : ۲۲۸۳۱ ستادی
نشست مشترک فرماندار ویژه ملایر با سرپرست جهاددانشگاهی همدان برگزار شد
نشست مشترک فرماندار ویژه ملایر با سرپرست جهاددانشگاهی استان همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی همدان، قدرت اله ولدی فرماندار ویژه شهرستان ملایر، در نشست مشترکی 26 شهریور میزبان علی کلانترنیا سرپرست جهاددانشگاهی استان همدان بود.

فرماندار ویژه ملایر در این نشست با اشاره به نقش و جایگاه موثر جهاددانشگاهی در حوزه های مختلف علمی، تحقیقاتی و آموزشی، از تلاش های جهاددانشگاهی استان و مرکز آموزش های عمومی و تخصصی جهاددانشگاهی ملایر در راستای گسترش و کاربردی سازی دوره های آموزشی تقدیر کرد.

ولدی با اشاره به انجام پروژه های مختلف تحقیقاتی از سو جهاددانشگاهی، اجرای کارهای پژوهشی مشابه در خصوص مسایل اجتماعی و فرهنگی شهرستان ملایر را نیز یک ضرورت دانست و از مجموعه جهاددانشگاهی خواست یافته‌های علمی و تحقیقاتی خود در دیگر شهرها را نیز در اختیار مجموعه های مدیریتی و مسوولان شهرستان قرار دهند.

در ادامه سرپرست جهاددانشگاهی استان همدان نیز ضمن تقدیر از حمایت های فرماندار ویژه شهرستان ملایر، از نقش موثر فرمانداری در شکل گیری و راه اندازی مرکز آموزش های عمومی و تخصصی جهاددانشگاهی در ملایر تقدیر کرد.

علی کلانترنیا ملایر را شهرستانی دارای ظرفیت های مهم علمی و تحقیقاتی دانست و اظهار کرد: جهاددانشگاهی استان همدان آمادگی لازم جهت ارتقای سطح علمی در حوزه های پژوهشی، آموزشی و فرهنگی استان را دارد.


نظر شما :