کسب عنوان پژوهشگر برتر دستگاه های اجرائی توسط جهاددانشگاهی همدان

۱۹ آذر ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۸ کد : ۲۵۵۱۸ پژوهشی
کسب عنوان پژوهشگر برتر  دستگاه های اجرائی توسط جهاددانشگاهی همدان

معاون پژوهشی جهاددانشگاهی همدان به عنوان پژوهشگر برتر استان انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، در هفته پژوهش دکتر خلیل میرزایی معاون پژوهشی جهاددانشگاهی همدان به عنوان پژوهشگر برتر دستگاه های اجرایی استان در سال 99 انتخاب شد.

جهاد دانشگاهی واحد همدان در نمایشگاه هفته پژوهش که از 15 آذر به مدت 5 روز که بصورت مجازی بر پا بود حضور چشمگیری از خود به نمایش گذاشت و در مراسم اختتامیه از معاون پژوهشی این واحد به عنوان  پژوهشگر برتر دستگاه های اجرائی استان تقدیر به عمل آمد.

علی کلانترنیا سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان همدان  گفت: اساس هفته پژوهش این است که آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناوری پژوهشگران، فناوران، کارآفرینان، دانشجویان و کارکنان واحد تحقیق وتوسعه ادارات و سازمان ها به نمایش گذاشته شود، تا ضمن آشنایی شرکت کنندگان با دستاورد های دیگر پژوهشگران ، زمینه برای ارتقاء حوزه های فناوری و نیز همکاری های بیشتر فی مابین فراهم آید.

کلانترنیا بیان کرد: معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد همدان شامل مرکز خدمات تخصصی سفال وسرامیک ، مرکز جامع زنان و درمان ناباروری، مرکز طب کار جهاد دانشگاهی، مرکز خون بند ناف رویان، آزمایشگاه تشخیص طبی آخرین دستاورد های و خدمات تخصصی خود را در معرض بازدید علاقمندان گذاشت.


نظر شما :