به مناسبت نخستین سالروز شهادت سردار سلیمانی:

برگزاری عصر شعر "ساعت دلتنگی" توسط جهاددانشگاهی همدان

۳۰ آذر ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۱ کد : ۲۶۰۲۸ فرهنگی
برگزاری عصر شعر "ساعت دلتنگی" توسط جهاددانشگاهی همدان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی همدان، فاطمه عزیزی هرمز معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد همدان از برگزاری عصر شعر "ساعت دلتنگی" به مناسبت نخستین سالروز شهادت سردار سلیمانی خبر داد.

عزیزی هرمز بیان کرد: این برنامه در بخش‌های شعر، دلنوشته، خوشنویسی و عکس برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: هر فرد تنها در یک بخش می‌تواند آثار خود را به دبیرخانه ارسال کند و در بخش شعر هر فرد تنها می‌تواند ۲ اثر خود را ارسال کند.

عزیزی هرمز خاطرنشان کرد: بخش جانبی این برنامه فرهنگی نیز شامل دلنوشته، خوشنویسی و عکس است و در بخش دل نوشته هر فرد تنها مجاز به ارسال یک‌ نوشته خواهد بود.

وی تصریح کرد:  در بخش خوشنویسی نیز هر فرد تنها می‌تواند ۳ اثر به خط  نستعلیق یا شکسته نستعلیق ارسال کند که شامل جملات "ما ملت امام حسینیم"، " ما ملت شهادتیم"، جملات برگرفته از کلام مقام معظم رهبری در خصوص سردار سلیمانی و جملات برگرفته از وصیت نامه سردار سلیمانی است.

عزیزی هرمز در خصوص بخش عکس نیز گفت: این بخش با موضوعات، عکس یادگاری با سردار سلیمانی، بدرقه مردمی سردار دلها و حضور سردار سلیمانی در همدان است و شرکت کنندگان در بخش عکس نیز تنها مجاز به ارسال ۳ اثر به دبیرخانه هستند.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد همدان بیان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این برنامه فرهنگی تا ۱۳ دی‌ماه فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه ارسال کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۰۱۲۶۸۱۹۹۵ در پیام‌رسان‌های تلگرام، واتساپ و ایتا تماس حاصل کنند.


( ۱ )

نظر شما :