در دیدار فرماندار کبودرآهنگ با رییس جهاددانشگاهی استان مطرح شد:

درخواست فرماندار کبودرآهنگ جهت افتتاح شعبه جهاددانشگاهی در این شهرستان

۲۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۷ کد : ۲۷۰۴۹ ستادی
درخواست فرماندار کبودرآهنگ جهت افتتاح شعبه جهاددانشگاهی در این شهرستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، علی کلانترنیا رییس جهاددانشگاهی همدان با حضور در شهرستان کبودراهنگ با حجت اله مهدوی، فرماندار این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.

کلانترنیا در این دیدار با اشاره به فعالیت های ارزنده جهاددانشگاهی در حوزه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی، جهاددانشگاهی را نمونه ای بارز از تحقق خودباوری دانست و دستاوردهای ارزشمند این نهاد در عرصه سلولهای بنیادی ، مته های حفاری، فرستنده های پر قدرت رادیویی و همچنین وجود پژوهشکده ها، پژوهشگاه ها ، مراکز آموزشی و فرهنگی متعدد در این مجموعه، از آن به عنوان یک مجموعه تاثیرگذار یاد کرد.

در ادامه رییس جهاد دانشگاهی همدان با اشاره به فعالیت های این نهاد در استان همدان گفت: با توجه به ظرفیتی که در شهرستان کبودراهنگ در بخش های مختلف وجود دارد، جهاددانشگاهی آمادگی همکاری مشترک با این شهرستان را در تمامی حوزه های فعالیتی خود دارد.

کلانترنیا گفت: آموزش های این مجموعه در دو بخش کوتاه مدت و بلند مدت طراحی و تدوین شده است که بخش بلند مدت آن همان دوره هایی است که در دانشگاه ها و مراکز علمی به دانشجویان ارائه می شود اما بخش کوتاه مدت شامل دوره های مهارت آموزی است که در آن رشته های نوینی همچون تکنسین داروخانه، دستیار دندانپزشک، تعمیرات موبایل، فوریت های پزشکی و ... در نظر گرفته شده است.

این مدرس دانشگاه یادآور شد: دوره های کوتاه مدت، دارای متقاضیان بسیاری است چرا که افراد پس از گذراندن دوره های مهارتی به راحتی، متصل به بازار کار می شوند.

در پایان این دیدار، حجت اله مهدوی، فرماندار کبودراهنگ از فعالیت های متنوع جهاد دانشگاهی از ابتدای تاسیس تا کنون در کشور و سطح استان در حوزه های مختلف ابراز خرسندی و رضایت کرد.

مهدوی همچنین از آمادگی فرمانداری شهرستان کبودرآهنگ جهت کمک در راه اندازی شعبه جهاددانشگاهی در این شهرستان خبر داد.


( ۱ )

نظر شما :