معرفی برترین‌های پنجمین دوره مسابقه دفاع ۳ دقیقه‌ای در همدان

۰۸ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۰ کد : ۲۷۴۲۶ فرهنگی
مرحله استانی پنجمین دوره مسابقات ملی «دفاع سه‌ دقیقه‌ای از پایان‌نامه‌های دانشجویی» به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد همدان برگزار شد.
معرفی برترین‌های پنجمین دوره مسابقه دفاع ۳ دقیقه‌ای در همدان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، مرحله استانی پنجمین دوره این مسابقات با مجوز دانشگاه کوئیزلند استرالیا و به دلیل پاندومی بیماری کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت مجازی 7بهمن ماه برگزار شد.

در این مسابقه که 30 نفر از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در آن شرکت داشتند، دکتر سهیل سبحان اردکانی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علیرضا عقیقی عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور استان همدان و دکتر عبدالمطلب صیدمحمدی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی همدان داوری آن را به عهده داشتند.

شرکت کنندگان در این دوره در یک فایل ویدئویی سه دقیقه ای از پایان نامه خود دفاع کرده و داوران با مشاهده فیلم‌ها با توجه به آیتم های داوری مانند قدرت بیان، تسلط در بر موضوع، خلاقیت در ارائه و ... به آنها امتیاز دادند.

در مرحله استانی پنجمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای فارغ التحصیلان رشته‌های پرستاری، مامایی، بهداشت محیط، مدیریت دولتی، کامپیوتر و باستان شناسی و علم اطلاعات و دانش شناسی حضور داشتند.

این مسابقه با هدف تقویت مهارت‌های ارتباطی، تبدیل ایده به محصول و ثروت و تقویت ارتباط دانشگاه با سرمایه‌گذار و تقویت ارتباط کلامی دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری، ارتباط صنعت و دانشگاه و تشویق دانشجویان به ارائه پایان نامه های کاربردی و مورد نیاز جامعه برگزار می شود.

در پایان مرحله استانی پنجمین دوره از این مسابقات در استان همدان، زهرا باقری فارغ التحصیل کارشناسی ارشد پرستاری از دانشگاه علوم پزشکی همدان به عنوان نفر اول، مرتضی ابراهیم‌زاده رجایی کارشناسی ارشد رشته مدیریت دولتی نفر دوم و فاطمه اسدی کارشناسی ارشد رشته بهداشت محیط  از دانشگاه علوم پزشکی همدان به عنوان نفر سوم  انتخاب و به مرحله کشوری راه یافتند.


نظر شما :