بهره‌مندی ۳۴۰۰ پرسنل شهرداری‌های استان همدان از دوره‌های آموزشی جهاددانشگاهی استان

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۰ کد : ۲۷۹۰۴ آموزشی
معاون آموزشی جهاددانشگاهی همدان اظهار کرد: معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان از سال ۱۳۸۶ دوره‌های ضمن خدمت کارکنان شهرداری ها را برگزار کرده و در سال ۱۳۹۹ نیز ۳۴۰۰ نفر از این دوره‌ها بهره‌مند شده‌اند.
بهره‌مندی ۳۴۰۰ پرسنل شهرداری‌های استان همدان از دوره‌های آموزشی جهاددانشگاهی استان

به گزارش روابط عمومی واحد همدان، نشست مشترک معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان با مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان در 19 بهمن در محل استانداری همدان برگزار شد.

عبدالله میرزابیگی معاون آموزشی جهاددانشگاهی همدان در این جلسه ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی،از برگزاری 66 هزار نفر- ساعت دوره آموزشی از ابتدای سال جاری  کارکنان شهرداری های استان توسط معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان خبر داد.

میرزابیگی در ادامه افزود: معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان از سال 1386  دوره‌های ضمن خدمت کارکنان شهرداری ها را برگزار کرده و در سال 1399 نیز 3400 نفر از این دوره‌ها بهره‌مند شده‌اند.

در ادامه مجید درویشی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان ضمن تشکر از جهاددانشگاهی همدان به لحاظ همکاری با این دفتر گفت: همواره میل و رغبت دفتر امور شهری و شوراهای استانداری جهت انجام دوره‌های آموزشی به سمت جهاددانشگاهی بوده است.

درویشی با اشاره به اینکه دنیا رو به رشد و توسعه می باشد افزود: یکی از اولویت‌های اصلی این دفتر به روز کردن مدیران و کارکنان است که از طریق آموزش مناسب و مداوم این امر محقق خواهد شد.

text to speech icon

نظر شما :