برگزاری دوره آموزشی آشنایی با پرندگان آبزی و کنارآبزی توسط جهاددانشگاهی همدان

۰۹ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۰ کد : ۲۸۵۳۲ آموزشی
دوره آموزشی آشنایی با پرندگان آبزی و کنار آبزی به‌صورت حضوری و مجازی همراه با تور عکاسی و فیلمبرداری از تالاب‌های این استان توسط اداره کل حفاظت محیط زیست و جهاددانشگاهی همدان ۷و۸ اسفند برگزار شد.
برگزاری دوره آموزشی آشنایی با پرندگان آبزی و کنارآبزی توسط جهاددانشگاهی همدان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، عبدالله میرزابیگی معاون آموزشی جهاددانشگاهی همدان ضمن اعلام این خبر گفت: این دوره ۲ روزه آموزشی به منظور آشنایی کارشناسان محیط زیست طبیعی، ماموران اجرایی محیط زیست و فعالان و علاقمندان حوزه حیات وحش توسط جهاددانشگاهی همدان برگزار شد.  

میرزابیگی هدف از برگزاری این دوره آموزشی را بالا بردن سطح دانش و سواد زیستی و روزآمد کردن آخرین اطلاعات در زمینه پرندگان آبزی و کنار آبزی استان همدان دانست.     

وی آشنایی با پرندگان آبزی و کنار آبزی، آشنایی با زیستگاه های پرندگان آبزی و کنار آبزی، ریخت شناسی علمی پرندگان آبزی و کنار آبزی، شناخت پرندگان آبزی و کنار آبزی از طریق شکل و علائم ظاهری، صدا، نحوه پرواز و ... را از موضوعات مورد بررسی دراین دوره آموزشی 2 روزه برشمرد.   

معاون آموزشی جهاددانشگاهی همدان همچنین پیوند طبیعت و هنر از دید دوربین، به تصویر کشیدن زیباییهای تالاب ها و زیستگاههای استان را از اهداف جانبی این دوره دانست.


( ۱ )

نظر شما :