قدردانی از کادر درمان استان با کاشت نهال توسط جهاددانشگاهی همدان

۱۶ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۰ کد : ۲۸۸۵۲ فرهنگی
قدردانی از کادر درمان استان با کاشت نهال توسط جهاددانشگاهی همدان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، همزمان با هفته منابع طبیعی و به مناسبت روز درختکاری، کانون محیط زیست سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی همدان با همکاری تشکل‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا اقدام به کاشت 50 اصله نهال در محوطه بیمارستان بعثت به پاس قدردانی از کادر درمان کرد.

در ایران از ۱۵ تا ۲۲ اسفندماه هفته منابع طبیعی و آبخیزداری است و نخستین روز از این هفته به نام روز درختکاری نامگذاری شده که در این روز مردم با حضور در پارک‌ها، محوطه‌ها و عرصه‌های منابع طبیعی با کاشت درخت به استقبال سال نو می‌روند و با انجام این کار نمادین در آستانه بهار، زندگی را به زمین باز می‌گردانند.

کانون محیط زیست سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی همدان نیز به مناسبت این روز و با همکاری تشکل‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا 50 اصله نهال را در محوطه بیمارستان بعثت، یکی از بیمارستان‌های درگیر بیماری کووید 19 به پاس قدردانی و جانفشانی از زحمات یکساله کادر درمان غرس کرد.

در این برنامه فرهنگی معاون فرهنگی جهادانشگاهی، خبرنگاران ایسنا و ایکنا و تعدادی از دانشجویان تشکل های دانشجویی ابن سینا حضور داشتند. این برنامه هر ساله توسط معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی با مشارکت نهادها و ارگان‌های مختلف اجرا می شود که سال گذشته با همکاری شرکت سیاحتی علیصدر 30 اصله نهال در محوطه تپه عباس آباد یکی از مناطق تفریحی شهر همدان کاشته شد.

text to speech icon

( ۱ )

نظر شما :