به مناسبت هفته روابط عمومی؛

وبینار «رسانه و کرونا» برگزار می‌شود

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۱:۰۶ کد : ۳۰۸۳۰ فرهنگی
به مناسبت هفته روابط عمومی دو وبینار آموزشی با عناوین «رسانه و کرونا» و «روابط عمومی و سواد رسانه‌ای» به همت روابط عمومی جهاددانشگاهی همدان و مرکز افکارسنجی ایسپا شعبه همدان برگزار می‎‌شود.
وبینار «رسانه و کرونا» برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، به مناسبت هفته روابط عمومی دو وبینار آموزشی با عناوین «رسانه و کرونا» و «روابط عمومی و سواد رسانه‌ای» به همت روابط عمومی جهاددانشگاهی همدان و مرکز افکارسنجی ایسپا شعبه همدان برگزار می‎‌شود.

نشست با محوریت «رسانه و کرونا» با حضور زهرا اجاق عضو هیات علمی پژوهشکده مطالعات فرهنگی و ارتباطات‌ پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و با موضوع سخنرانی راهبردهای ارتباطات بحران در همه گیری کرونا با تجربه ایران برگزار خواهد شد.

در ادامه این نشست محمد طاهری عضو هیات علمی دانشکده پزشکی و مدیر روابط عمومی و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان در خصوص روابط عمومی و مدیریت بحران و داود مهرابی عضو هیات علمی پژوهشکده مطالعات فرهنگی و ارتباطات‌ پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی با موضوع اخلاق رسانه ای و اخبار کرونا صحبت خواهند کرد.

این وبینار چهارشنبه 29 اردیبهشت ساعت 10 تا 12 بر بستر سامانه آموزشی جهاددانشگاهی (امجد) برگزار و به شرکت کنندگان نیز گواهینامه ضمن خدمت اعطا می‌شود.

علاقه‌مندان می توانند از طریق ورود به لینک Amjad.jde.ir/hm و با پسورد jdh003  در وبینار شرکت کنند.


نظر شما :