کسب عنوان روابط عمومی برتر کشور؛ توسط روابط عمومی جهاددانشگاهی همدان

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۹ کد : ۳۰۹۱۶ ستادی
روابط عمومی جهاددانشگاهی همدان به عنوان روابط عمومی برتر کشور معرفی شد.
کسب عنوان روابط عمومی برتر کشور؛ توسط روابط عمومی جهاددانشگاهی همدان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، محمد باقری مسئول روابط عمومی جهاددانشگاهی همدان از سوی دکتر طیبی ریاست جهاددانشگاهی به عنوان روابط عمومی برتر کشور در سال 1399 معرفی شد.

خاطر نشان می گردد، دکتر طیبی با ارسال لوح سپاس از محمد باقری تقدیر و تشکر کرد که متن لوح در ذیل آمده است:

جهاددانشگاهی با فعالیت ها و دستاوردهای متنوع طیف وسیع مخاطبان و تعهد به پایبندی به انجام اقدامات دانش بنیان همواره نیازمند ارتباطات موثر مقتضی بر دانش روز و همراه با نوآوری و خلاقیت است روابط عمومی واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی در این زمینه مهمترین نقش و تاثیر را بر عهده دارند.

بنابر ارزیابی های به عمل آمده روابط عمومی آن واحد سازمانی در سال 1399 در بین روابط عمومی های سایر مجموعه های این نهاد حائز رتبه برتر شده است. ضمن ابراز خرسندی از این ثمره تلاش مسئولانه، با هدف ارج نهادن به ساعی به دریغ شما در مسیر تحقق اهداف و آرمان های جهاددانشگاهی لوح تقدیر این نهاد را با افتخار به شما تقدیم می شود. سلامتی و توفیقات بیشتر شما را در خدمت به ایران اسلامی از خداوند سبحان مسئلت دارم.

گفتنی است؛ دکتر علی کلانترنیا رئیس جهاددانشگاهی استان نیز در مراسمی با حضور اعضای شورای اداری واحد ضمن تبریک 27 اردیبهشت ماه، روز روابط عمومی و ارتباطات، با اهداء لوح سپاس از محمد باقری تقدیر و تشکر کرد.


( ۱ )

نظر شما :