بازدید نماینده مردم همدان در مجلس از مرکز جامع درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان

۰۸ تیر ۱۴۰۰ | ۱۰:۲۱ کد : ۳۲۷۰۱ ستادی
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در بازدید میدانی از ساختمان مرکز جامع زنان و درمان ناباروری جهاددانشگاهی همدان در جریان روند پیشرفت پروژه قرار گرفت.
بازدید نماینده مردم همدان در مجلس از مرکز جامع درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، حجت الاسلام احمدحسین فلاحی ضمن ابراز خرسندی از فعالیت جهاددانشگاهی استان گفت: از این نهاد انقلابی انجام کارهای جهادی برای ارائه خدمات تخصصی به عموم جامعه انتظار می رود که با بکارگیری نیروی جوان در طرح‌هایی همچون مرکز جامع درمان زنان و ناباروری محقق می‌شود.

وی با اشاره به اینکه زوج‌های نابارور برای درمان مجبور به سفر به بیرون از استان هستند، بیان کرد: راه اندازی مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی هم در حوزه سلامت خانواده و  هم بحث درمان ناباروری در استان اتفاقات بسیار خوبی را رقم خواهد زد.

رئیس جهاددانشگاهی واحد همدان نیز گفت: جهاددانشگاهی همدان، با درنظر گرفتن نیاز درمانی و همچنین شرایط استان به لحاظ رشد جمعیت، با اتکا به توان تخصصی و تجربیات  جهاددانشگاهی در حوزه درمان ناباروری و بهره‌مندی از نیروهای متخصص این حوزه در  استان اقدام به راه اندازی و تاسیس مرکز جامع درمان زنان و ناباروری کرده است.

علی کلانترنیا اظهار کرد: این مرکز دارای یک درمانگاه عمومی, آزمایشگاه تشخیص طبی و ژنتیک و مرکز تخصصی ناباروری در  5 طبقه و با مساحت حدود 6 هزار متر مربع است که مراحل پایانی آماده سازی برای رفاه و بهره‌مندی جامعه هدف را طی می کند.

text to speech icon

نظر شما :