حضور مدیرکل محیط ‌زیست همدان در دفتر ایسنا برای عرض تسلیت

۱۲ تیر ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۱ کد : ۳۲۸۲۸ فرهنگی
مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان با حضور در خبرگزاری ایسنا، ضایعه تلخ درگذشت خبرنگاران حوزه محیط‌زیست خبرگزاری‌های ایسنا و ایرنا، خانم‌ها مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی را به خبرنگاران این مجموعه تسلیت گفت.
حضور مدیرکل محیط ‌زیست همدان در دفتر ایسنا برای عرض تسلیت

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، محسن جعفری‌نژاد بسطامی  در این بازدید، اظهار کرد: پرکردن جایگاه این افراد بسیار سخت است و تلاش‌های آن‌ها برای حفاظت از محیط زیست کشور در ذهن‌ها باقی خواهد ماند و به عنوان عضو کوچکی از بدنه محیط زیستی کشور تسلیت ما را بپذیرید.

وی با بیان اینکه باید این افراد را بیش از پیش به جامعه و مردم معرفی کنیم، افزود: همه خبرنگاران تلاش می‌کنند، اما در خبرگزاری ایسنا همیشه با یک نگاه واقعی به مسائل پرداخته می‌شود و فارغ از قرض‌ورزی‌ها قلم می‌زنند.

جعفری‌نژاد تأکید کرد: اصلی‌ترین وظیفه ما در قبال این ضایعه دردناک ادامه دادن مسیر آن‌هاست و ما به دنبال نامگذاری محل و فضایی به نام این خبرنگاران هستیم و همچنین با درنظر گرفتن روزی به اسم خبرنگاران محیط زیست بتوانیم مسیر و اهداف آنان را بازخوانی و یادآوری کنیم.

جعفری نژاد مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان با بیان اینکه این خبرنگاران مسیر و  نقشه راهی داشتند که باید به همگان معرفی کنیم، تصریح کرد: جامعه محیط زیستی خیلی بزرگ نیست اما اهداف بزرگی دارد که تلاش می‌کنیم باوجود فشارها،مشکلات و بحران‌ها باقی بماند.

وی خبرنگاران ایسنا را جوانانی پویا با یک نگاه عمیق دانست و  بیان کرد: کشور باید به سرمایه‌های اجتماعی خود بیشتر توجه کند چرا که از دست دادن آن‌ها قابل جبران نیست و در واقع یک مسیر را از دست می‌دهیم.

مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان یادآور شد: حادثه تلخ اتوبوس خبرنگاران محیط ‌زیستی و جان باختن دو تن از اصحاب رسانه که حق زیادی بر گردن محیط زیست داشتند بسیار دردناک بود که امیدواریم خداوند به همکاران ایشان در مجموعه ایسنا و بازماندگان صبر عطا کند و دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.

text to speech icon

نظر شما :