بازدید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد همدان از توانمندی های جهاد دانشگاهی استان

۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۰ کد : ۳۳۹۶۵ ستادی
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، رئیس و معاونین دانشگاه جامع علمی کاربردی همدان از توانمندیهای معاونت های مختلف جهاددانشگاهی استان بازدید کردند.
بازدید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد همدان  از توانمندی های جهاد دانشگاهی استان

در حاشیه این بازدید که سه شنبه 5 مرداد انجام شد، علی کلانترنیا رئیس جهاددانشگاهی همدان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های متنوع جهاد دانشگاهی در استان به تشریح دستاورد های حوزه سفال و سرامیک پرداخت.

کلانترنیا افزود، این نهاد انقلابی طی چهار دهه فعالیت تلاش کرده که در حوزه‌هایی که ورود نشده یا خلایی وجود دارد، ورود کند و کارهای خوبی هم در زمینه پر کردن شکاف‌ها و خلاهای فنی و تکنولوژی و پاسخگویی به نیازهای جامعه داشته است و در سطح استان نیز اقدامات خوبی انجام شده که حوزه سفال و سرامیک یکی از آنهاست.

وی طرح هایی چون ساخت لعاب استاندارد، بدنه استاندارد، کتیبه های ساختمانی با ویژگی های خاص (چون آبگریز بودن، مقاوم در برابر یخ زدگی) را از دستاوردهای سال های گذشته این مرکز معرفی کرد و اظهار کرد: طراحی و ساخت و اجرای دیوار نگاره شهری شهدای محلات در شهرستان همدان نیز در حال اجرا می باشد.

در ادامه بازدید دکتر تعجبی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی همدان ضمن تبریک فرا رسیدن 16 مرداد سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی، گفت: جهاددانشگاهی مولود انقلاب است که در حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، فنی و اقتصادی منشأ خیرات و برکات زیادی برای نظام و انقلاب بوده است.

تعجبی از دستاوردهای متنوع در معاونت های جهاددانشگاهی همدان ابراز خرسندی کرد و طرح ها و فعالیت های دانش بنیان جهاددانشگاهی همدان را گامی در پیشرفت علمی استان برشمرد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی همدان  همچنین بر همکاری های بیشتر این دو مجموعه و استفاده از ظرفیت های دانشگاه جامعه علمی کاربردی در حوزه سفال و سرامیک در کنار مرکز تخصصی سفال و سرامیک جهاددانشگاهی تاکید کرد.


نظر شما :