رئیس پارک علم و فناوری استان همدان تاکید کرد:

نقش مهم جهاددانشگاهی در حوزه درمان ناباروری

۱۶ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۵۴ کد : ۳۴۵۰۵ ستادی
رئیس پارک علم و فناوری استان همدان تاکید کرد: جهاددانشگاهی در حوزه درمان ناباروری به خوبی ورود یافته و بازوی بزرگی برای کمک به رشد جمعیت در استان محسوب می‌شود.
نقش مهم جهاددانشگاهی در حوزه درمان ناباروری

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، دکتر حسن مرادی اظهار کرد: جهاد دانشگاهی یک مجموعه تخصصی بوده که در برخی موارد به صورت تخصصی ورود یافته و موفقیت‌هایی را نیز به دست آورده است.

وی ادامه داد: جهاددانشگاهی در حوزه درمان ناباروری به خوبی ورود یافته و بازوی بزرگی برای کمک به رشد جمعیت در استان محسوب می‌شود چرا که هم استانی‌ها برای مباحث باروری می‌توانند به جهاد دانشگاهی مراجعه کرده و مشکلات مربوط به فرزندآوری خود را از این طریق حل کنند.

مرادی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی در هر عرصه‌ای که ورود یافته موفق بوده است، تصریح کرد: پیشنهاد می‌شود در حوزه گردوی تویسرکان و مبل و منبت ملایر نیز ورود یابد.

رئیس پارک علم و فناوری با بیان اینکه جهاد دانشگاهی در حوزه سفال و سرامیک به خوبی ورود یافته و در این حوزه به صورت تخصصی فعالیت می‌کند، تأکید کرد: جهاد دانشگاهی در همکاری با پارک علم و فناوری در حوزه خاک ورود یافت و در شهر سفال و سرامیک لالجین نیز توانسته‌ایم با همکاری جهاد این صنعت را اداره کنیم.

وی با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی شاخه دانشی دارد و شاکله اولیه جهاد از دانشگاه بوده است، خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی می‌تواند در حوزه‌های مختلف ورود یابد که از جمله آنها می‌توان به صادرات سیب و سیب زمینی اشاره کرد که در صورت ورود، به‌طور حتم مؤثر خواهد بود و امیدواریم شرکت‌های دانش‌بنیان خوبی را در بخش‌های مختلف این نهاد پویا داشته باشیم.

انتهای پیام


( ۲ )

نظر شما :