سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی خبر داد:

تمدید مهلت ارسال آثار به  پنجمین دوره همایش سراسری تبیین حقوق شهروندی

۳۱ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۶ کد : ۳۶۰۶۷ کشوری
سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی از  تمدید فرصت ارسال آثار به پنجمین دوره همایش ملی تبیین حقوق شهروندی خبر داد.
تمدید مهلت ارسال آثار به  پنجمین دوره همایش سراسری تبیین حقوق شهروندی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی، مرتضی نبی زاده با اعلام این مطلب اظهار کرد:مهلت ارسال آثار به پنجمین دوره همایش ملی تبیین حقوق شهروندی تا 31 شهریور 1400 تمدید شد.

وی اظهار کرد: پنجمین دوره این همایش از سوی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی و دانشگاه علم و فرهنگ کشور و با مشارکت مراکز دانشگاهی، علمی و نهاد ها و دستگاههای اجرایی و گروههای مرتبط پژوهشی این نهاد و نظارت اداره کل مطالعات فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور برگزار می شود.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه این دوره از همایش در راستای رسالت اجتماعی این نهاد و در راستای تولید آثار علمی در زمینه تخصصی مورد نیاز و مبتلا به جامعه در 3 حوزه شعار سال اعلامی مقام معظم رهبری، کرونا و مدیریت سبز برگزار می شود.

نبی زاده افزود:محور ویژه این همایش با عنایت به فرمایش مقام معظم رهبری در مورد نامگذاری شعار سال و تاکید بر حمایت از تولید و رفع موانع تولید تحت عنوان حقوق شهروندی، تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها تعیین شده است که علاوه بر ایجاد زمینه های تولیدات علمی گامهایی در راستای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری برداشته خواهد شد.

وی ادامه داد: کرونا، مسئله معیشت، اشتغال و کسب و کار در حقوق شهروندی، کرونا، مسئله قانون، حکمرانی و عدالت در حقوق شهرودی، کرونا، مسئله آموزش و فناوری در حقوق شهروندی، کرونا، مسئله امنیت و افکار عمومی در حقوق شهروندی، حقوق شهروندی و مدیریت سبز از دیگر محورهای این همایش در حوزه کرونا و مدیریت سبز می باشد.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی افزود: با عنایت به دوره خوردن این رویداد ملی و تبدیل شدن به مرجعی برای پژوهشگران، دانشگاهیان در حوزه حقوق شهروندی با مشورت اعضای کمیته علمی این دوره از همایش تصمیم بر تخصصی شدن محورهای همایش با مبنا و محوریت شعار سال ، مسئله کرونا و مدیریت سبز شد.

وی  اظهار کرد:کمیته اصلی و علمی وداوری همایش از اساتید مجرب و علمی دانشگاه های تهران، علم وفرهنگ، دانشگاههای سراسری ارومیه، دانشگاه الزهرا  و آزاد و پیام نور، علمی کاربردی استان و ... تشکیل شده است.

نبی زاده اظهار کرد:این همایش در 2 بخش ویژه دانشجویان و اساتید و پژوهشگران پذیرای مقالات در محورهای همایش خواهد بود.

وی گفت: پژوهشگران، اساتید ودانشجویان تا 31 شهریور ماه سالجاری  فرصت دارند تا اصل مقالات خود را در قالب محورهای همایش به دبیرخانه همایش در قالب فرمت اعلامی که در آدرس اینترنتی همایش به نشانی http://roytab.ir/law99    موجود می باشد، و یا به ایمیل Jahad@urmia.ac.ir ارسال کنند و تاییدیه از دبیرخانه اخذ نمایند.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: با عنایت به کد مجوز اخذ شده از پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) برای پنجمین دوره همایش  مقالات منتخب داوری شده این دوره نیز در این پایگاه نمایه خواهد شد که یکی از شروط اصلی وزارت علوم برای اعضای هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی جهت تعلق امتیاز مقالات علمی پژوهشی همایش‌های ملی مطابق آیین نامه وزارت قلمداد می‌شود.


نظر شما :