حضور سازمان نظام پزشکی استان در کنار جهاد دانشگاهی همدان با امضای تفاهم نامه همکاری

۱۷ مهر ۱۴۰۰ | ۱۱:۰۰ کد : ۳۶۵۵۱ ستادی
تفاهم نامه همکاری آموزشی پزشکی بین سازمان نظام پزشکی استان و جهاد دانشگاهی همدان شنبه ۱۷ مهر به امضا رسید.
حضور سازمان نظام پزشکی استان در کنار جهاد دانشگاهی همدان با امضای تفاهم نامه همکاری

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان همدان در نشست مشترکی بین دکتر مدرکیان رئیس سازمان نظام پزشکی استان و دکتر علی کلانترنیا رئیس جهاد دانشگاهی همدان تفاهم نامه همکاری در حوزه آموزشی پزشکی به امضای طرفین رسید.

در این نشست مشترک دکتر مدرکیان ضمن تمجید و تشکر از جهاد دانشگاهی استان گفت جهاد دانشگاهی در سطح کشور در حوزه های مختلف به خصوص در بحث سلامت، درمان ناباروری و رویان بسیار خوب و علمی وارد شده است.

مدرکیان با ابراز خرسندی از راه‌اندازی مرکز جامع زنان و درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان اعلام کرد، سازمان نظام پزشکی تماماً در کنار جهاد دانشگاهی خواهد بود و با این مجموعه همکاری خواهد داشت.

دکتر کلانترنیا در این نشست ضمن معرفی فعالیتهای مختلف جهاد دانشگاهی استان اعلام کرد جهاد دانشگاهی و سازمان نظام پزشکی می توانند همکاری بسیار نزدیک و اثربخشی رو داشته باشند و قدم بزرگی را در حوزه آموزش و سلامت برای هم استانی های عزیز بردارند.

کلانترنیا افزود سعی ما بر این است که با کمک سازمان نظام پزشکی از متخصصین کارآمد در مرکز جامعه زنان و درمان ناباروری جهاددانشگاهی استفاده کنیم تا زوجین در استان برای درمان متحمل مسافت طولانی و هزینه بالا تا تهران برای درمان نشوند.

دکتر میرزابیگی معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد همدان نیز در این نشست گفت، استفاده از ظرفیت نظام پزشکی و جهاددانشگاهی در کنار هم می تواند بخشی از مشکلات آموزشی پزشکی استان را حل کرده و باعث ارتقای سطح دانش عمومی و مهارتی در حوزه پزشکی گردد.

وی افزود، در این تفاهم نامه هدف استفاده از ظرفیت هر دو مجموعه در آموزش منشی پزشکان، تکنسین داروخانه ها، دستیار دندان پزشکان، دوره های آزمایشگاهی و سایر دوره های کوتاه مدت پزشکی است.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد همدان خاطر نشان کرد این تفاهم‌نامه به مدت دو سال بین طرفین به امضا رسید.


نظر شما :