تقدیر رئیس بهزیستی همدان از مرکز مشاوره جهاددانشگاهی استان

۲۱ مهر ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۶ کد : ۳۶۷۹۸ آموزشی
رئیس بهزیستی همدان از مرکز مشاوره جهاددانشگاهی استان تقدیر کرد.
تقدیر رئیس بهزیستی همدان از مرکز مشاوره جهاددانشگاهی استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، به مناسبت هفته سلامت روان رئیس بهزیستی شهرستان همدان صبح امروز با حضور در مرکز مشاوره جهاددانشگاهی ضمن بازدید از مرکز با اهداء لوح تقدیر از مشاوران تجلیل کرد.

رئیس بهزیستی همدان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ویژه و تاثیر گذار مرکز مشاوره جهاد دانشگاهی استان، وارد شدن این مرکز را در سامانه تصمیم بسیار اتفاق مهمی دانست.

جعفری با ابراز امیدواری که بتوان کلاس های "مشاوره قبل از ازدواج" را نیز مجدداً در جهاد دانشگاهی همدان برگزار کرد افزود، کلاس های مشاوره قبل از ازدواج زوجین را با مهارت های زندگی و زناشویی آشنا می کند و زمینه یک زندگی پایدار  همراه با سلامت روان را در خانواده بوجود می آورد.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی همدان نیز در این جلسه گفت: مشاوره در شرایط فعلی جامعه یکی از نیازهای اساسی است که در بهبود رفتار افراد با خود و دیگران تاثیر عمیقی دارد.

میرزابیگی افزود عملکرد مطلوب مرکز مشاوره جهاد دانشگاهی همدان در امر مشاوره زوجین باعث شده که معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان و سازمان بهزیستی، جهاددانشگاهی را جزء مراکز مورد اعتماد خود در سامانه تصمیم وارد کنند.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی همدان برگزاری ۱۵۰ کارگاه مشاوره در سطح استان با همکاری اداره کل اجتماعی و همچنین برگزاری کارگاه های متعدد برای معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان را نشان از قابلیت بالای این مرکر دانست.

در پایان جلسه رئیس بهزیستی با اهداء لوح تقدیر از زحمات، خانم ها رحیم بخش و گلزاری، کارشناسان مرکز مشاوره جهاددانشگاهی همدان، تقدیر و تشکر کرد.


نظر شما :