در پارک علم و فناوری البرز؛ یک واحد فناور مستقر در پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی فروشگاه آنلاین برای صادرات محصولات دانش‌بنیان راه‌اندازی کرد

۲۵ آبان ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۷ کد : ۳۸۰۵۴ کشوری
با توجه به اهمیت روزافزون صادرات برای شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان؛ یک واحد فناور فروشگاه آنلاین برای صادرات محصولات دانش‌بنیان در پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی راه‌اندازی کرد.
در پارک علم و فناوری البرز؛ یک واحد فناور مستقر در پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی فروشگاه آنلاین برای صادرات محصولات دانش‌بنیان راه‌اندازی کرد


با توجه به اهمیت روزافزون صادرات برای شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان؛ یک واحد فناور فروشگاه آنلاین برای صادرات محصولات دانش‌بنیان راه‌اندازی کرد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، مهندس رضا شیرزادی مدیرعامل شرکت فن تدبیر نسر آفتاب ایده و تیم فناور این شرکت، طرح "فروشگاه آنلاین محصولات دانش‌بنیان" به نشانی vitfa.ir راه‌اندازی کرده است.
مهندس شیرزادی با اعلام این خبر گفت: مهم‌ترین چالش شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور و همچنین استارت آپ ها بحث بازاریابی و فروش است و در این راستا تلاش کردیم با راه‌اندازی یک شرکت آنلاین به این امر مهم توجه داشته باشیم.
 وی با اشاره به بخش‌های مختلف این فروشگاه اینترنتی گفت: کشاورزی، مواد غذایی، داروسازی، بهداشت و سلامت، مواد شیمیایی، صنعت و مهندسی ، خدمات، صنایع خلاق، صنعت راه و ساختمان و فناوری اطلاعات و ارتباطات و ... از محورهای صادرات محصول در شرکت فن تدبیر نسر آفتاب است.
مدیرعامل شرکت فن تدبیر نسر آفتاب ایده با اشاره به اینکه در حال حاضر در استان البرز هستیم ، گفت: برنامه ما توسعه صادرات محصولات دانش‌بنیان در سطح ملی است و با همه توان و با استفاده از ظرفیت‌های خود و نیروی توانمند در این حوزه این ایده را برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور عملیاتی می‌کنیم.
گفتنی است متقاضیان و صادرکنندگان  در این زمینه می‌توانند با شماره تلفن: 02634764087 تماس بگیرند و یا به سایت vitfa.ir مراجعه نمایند.

text to speech icon

کلید واژه ها: ویتفا جهاددانشگاهی پارک علم و فناوری البرز


نظر شما :