ثبت نام ۳۲۶ دانشجو جدیدالورود در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی همدان

۰۳ آذر ۱۴۰۰ | ۱۵:۳۶ کد : ۳۸۳۷۸ آموزشی
ثبت نام ۳۲۶ دانشجو جدیدالورود در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی همدان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان،سید میلاد باقری رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی همدان از ثبت‌نام ۳۲۶ دانشجوی جدیدالورود در این دانشگاه، خبر داد.

باقری اظهار کرد: ۸۰۰ دانشجو در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی همدان، تحصیل می‌کنند که از این تعداد، ۳۲۶ دانشجو جدیدالورود هستند.

وی تصریح کرد: این دانشجویان در ۲۳ رشته و در قالب دو گروه فرهنگ و هنر و صنعت، مشغول به تحصیل هستند.

باقری ضمن اعلام اینکه در بهمن ماه سالجاری نیز  تکمیل ظرفیت خواهیم داشت،

در رابطه با مزایای تحصیل در این دانشگاه گفت: برگزاری کلاس‌ها در بعد از ظهرها، اعطای وام دانشجویی، شهریه پایین و ورود بدون آزمون به دانشگاه‌، از مزایای تحصیل در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی همدان می باشد.

وی با اشاره به بازگشایی حضوری کلاس‌های مرکز علمی و کاربردی جهاددانشگاهی همدان، مطرح کرد: در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی همدان به دلیل نداشتن دانشجوی غیربومی ساکن در خوابگاه و نداشتن سلف سرویس، کلاس‌های عملی به صورت حضوری، برگزار می‌شود.

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی همدان، ادامه داد: کلاس‌های حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مورد تایید دانشگاه علوم پزشکی برگزار خواهد شد و همراه داشتن کارت واکسن برای دانشجویان، الزامی است.

باقری در رابطه با نحوه برگزاری امتحانات این مرکز، توضیح داد: امتحانات به صورت حضوری برگزار خواهد شد اما فعلا در رابطه با جزئیات برگزاری آن، تصمیم‌گیری نشده و باید ببینیم در دی‌ماه، دستورالعمل وزارت علوم و بهداشت چه خواهد بود.

text to speech icon

نظر شما :