دومین دوره مسابقه ملی کتاب سه‌دقیقه‌ای برگزار شد

۱۸ بهمن ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۷ کد : ۴۱۲۸۲ فرهنگی
مرحله استانی دومین دوره مسابقه ملی کتاب سه ذقیقه‌ای در همدان به همت مرکز انتشارات جهاد دانشگاهی برگزار شد.
دومین دوره مسابقه ملی کتاب سه‌دقیقه‌ای برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد همدان با اعلام این خبر گفت: مرحله استانی دومین دوره مسابقات ملی کتاب سه دقیقه‌ای ویژه دانشجویان دانشگاه‌های استان همدان با شعار «فرصتی برای معرفی کتاب‌های خوب» به‌صورت حضوری یکشنبه 17 بهمن‌ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

فاطمه عزیزی هرمز اظهار کرد: فراخوان این دوره از مسابقات با همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان ازطریق نشر پوستر در فضای مجازی و کانال های تلگرامی دانشگاه ها انجام شد.

وی ادامه داد: در مجموع 32 نفر در بخش دانشجویی و غیر دانشجویی در این دوره ثبت نام کردند، همچنین در این دوره استان همدان بخش ویژه ای با عنوان معرفی کتاب‌های انقلابی را هم برگزار کرد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی همدان تصریح کرد: این مسابقه فرصتی برای معرفی کتاب‌های خوب و اثرگذار با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با بهره‌گیری از ظرفیت‌های دانشجویان و پاسداشت زبان پارسی برگزار می‌شود.

وی آشنایی و انس دانشجویان با کتاب و به اشتراک گذاشتن تجربه‌های کتابخوانی آنان، تقویت مهارت‌های بیانی و ارتباطی را از دیگر اهداف مهم برگزاری مسابقه ملی کتاب سه دقیقه‌ای عنوان کرد.

عزیزی هرمز بیان کرد: علی اکبر فامیل روحانی عضو هیئت علمی گروه کتابداری دانشگاه آزاد اسلامی همدان، فرهاد سراجی عضو هیئت علمی گروه علوم تربیتی دانشگاه بوعلی سینا و علیرضا اسلامبولچی عضو هیئت علمی گروه مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی داوری این رقابت جذاب را بر عهده داشتند.

وی عنوان کرد: در نهایت، نازنین زهرا شایگان از علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مقام اول و فائزه مصداقی از دانشگاه بوعلی سینا رتبه دوم بخش دانشگاهی را از آن خود کردند و سینا کلانتری و آرزو غلامی هم رتبه های اول و دوم بخش غیر دانشجویی را کسب کردند.


نظر شما :