پیام فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی

۱۶ مرداد ۱۴۰۱ | ۲۰:۲۳ کد : ۴۷۳۷۶ کشوری
دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران پیامی به مناسبت فرارسیدن سالروز تشکیل جهاددانشگاهی صادر کرد.
پیام فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش به مناسبت سالروز تاسیس جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی در متن پیام آمده است:

امروز درخت تناور انقلاب اسلامی با مدیریت جهادی و پشتوانه ارزش‌های آمیخته با ایمان مردمی و تکیه بر باور《ایران قوی》از دوره نظام سازی گذر نموده و پای در فتح قله های رشد و تعالی نهاد است.

 در این مسیر جهاددانشگاهی به عنوان نهادی برآمد از بطن انقلاب و سرمایه ملی ظرفیت علمی و میدانی ازشمندی را برای پیوند میان عرصه‌های گوناگون دانشی و حوزه های اجرا و همچنین ارتقای شاخص های علمی و فرهنگی کشور فراهم آورده است.

 بدون تردید تاسیس جهاد دانشگاهی در شانزدهم مرداد سال ۱۳۵۹ از ابتکارات ماندگار انقلاب اسلامی بوده که با تعامل اثربخش و ارتباط مناسب با دیگر نهادهای انقلابی و دولتی و همچنین مجاهدت یکایک کارکنان عزیز و سخت‌کوش به دوران بالندگی خود رسیده است.

 اینجانب ضمن گرامیداشت ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا اباعبدالله الحسین(ع) سالروز آن نهاد انقلابی را خدمت حضرتعالی و کلیه دانشجویان، اساتید و تلاشگران این عرصه تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال استمرار توفیقات روز افزون تان را در سایه سار عنایات خاصه بقیه الله اعظم ( ارواحنا له الفداء) و هدایت خردمندانه فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) عزیز در جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسئلت دارم.

 
 
 

 

text to speech icon

نظر شما :