به همت جهاددانشگاهی استان برگزار شد؛

نشست کتابخوان ویژه فعالان رسانه ای استان همدان

۰۶ آذر ۱۴۰۱ | ۱۱:۰۷ کد : ۵۱۰۶۳ فرهنگی
نشست کتابخوان ویژه فعالان رسانه ای استان همدان به همت جهاددانشگاهی استان و با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان برگزار شد.
نشست کتابخوان ویژه فعالان رسانه ای استان همدان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان،احمد شانیان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در این نشست به قدرت نفوذ اهالی رسانه در جامعه اشاره کرد و گفت: اهالی رسانه باید واقعیت ها را امیدآفرینانه مخابره کنند تا برای مردم ایجاد انگیزه شود.

وی افزود: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر عقب افتادن امور در دهه ۹۰ وظیفه ما بسیار سنگین تر شده و باید تمامی موارد عقب افتاده را جبران کنیم و اهالی رسانه در این زمینه بازوی کمک کننده هستند که خوشبختانه طی دو سال اخیر کارهایی در این زمینه انجام شده و حتی در برخی موارد از جمله مباحث اقتصادی برخی تولیدات از نظر کیفیت ارتقاء یافته و قدرت رقابت پذیری در این زمینه بسیار بالا رفته است.

شانیان با گرامیداشت هفته کتابخوانی به معرفی کتاب مدیریت استراتژیک پرداخت و به افراد کتابخوان مطالعه این کتاب را توصیه کرد و گفت: تمامی افراد با هر سلیقه ای که باشند می توانند این کتاب را مطالعه کنند.

این نشست به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی واحد همدان شنبه 5 آذرماه برگزار شد که فعالان رسانه استان کتاب های مختلفی از جمله نامه های سیمین و جلال، سه دیدار، روایت یک رویش، فوتبال علیه دشمن، مارادونا، طرح کلی اندیشه های اسلامی، شنام، کتابخانه نیمه شب، پوشش خبری و دعبل و زلفا را معرفی کردند و در پایان از آنها تقدیر شد.


نظر شما :