برگزاری دومین دوره آموزشی راهداری زمستانی استان توسط جهاددانشگاهی همدان

۱۳ آذر ۱۴۰۱ | ۰۹:۲۸ کد : ۵۱۲۵۸ آموزشی
دومین دوره آموزشی راهداری زمستانی در سطح استان همدان با حضور راهداران استان اعم از روسای ادارات، مسئولان و اپراتورهای ماشین آلات راهداری شهرستان‌ها و روسای ادارات ستادی اداره کل شنبه ۱۲ آذر به همت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی همدان برگزار شد.
برگزاری دومین دوره آموزشی راهداری زمستانی استان توسط جهاددانشگاهی همدان

به گزارش روبط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، عبدالله میرزابیگی معاون آموزشی جهاددانشگاهی همدان از برگزاری دوره آموزشی راهداری زمستانی در جهاددانشگاهی  استان خبر داد و گفت:  این دومین دوره آموزشی راهداری زمستانی در سطح استان همدان است که ویژه اپراتورهای ماشین آلات راهداری زمستانی و سرپرست اکیپ های زمستانی محورهای شریانی برای راهداران استان با هدف ارتقای سطح خدمات رسانی زمستانی به صورت حضوری برگزار شد.

جواد نگاهداری معاون راهداری استان همدان نیز توضیح داد: در این دوره آموزشی حدود ۱۰۰ نفر از راهداران استان اعم از روسای ادارات، مسئولان و اپراتورهای ماشین آلات راهداری شهرستان‌ها و روسای ادارات ستادی اداره کل توانستند از آموزش لازم برخوردار شوند.

نگاهداری هدف از برگزاری این دوره آموزشی را انتقال آموزه ها و تجارب حاصله از فرآیند راهداری به کارکنان عنوان کرد و افزود: اجرای طرح راهداری زمستانی موفق منوط به مسئولیت پذیری عوامل، آموزش، تجهیزات به روز و بهره‌مندی از داده های اطلاعاتی، بخصوص هواشناسی جاده‌ای است.


( ۱ )

نظر شما :