ثبت نام دوره آموزشی شکارچیان استان همدان

۰۲ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۳ کد : ۵۴۲۰۵ آموزشی
شکارچیان استان همدان با شرکت در یک دوره آموزشی و توجیهی با ضوابط و قوانین صید و شکار آشنا می شوند.
ثبت نام دوره آموزشی شکارچیان استان همدان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، عبدالله میرزابیگی معاون آموزشی جهاددانشگاهی همدان ضمن اعلام این خبر گفت: دوره آموزشی شکارچیان استان همدان (جهت صدور و یا تمدید دفترچه شکارچی گری) زیر نظر سازمان حفاظت محیط زیست استان توسط معاونت آموزشی جهاددانشگاهی همدان در سه شهر همدان، ملایر و نهاوند برگزار می گردد.

میرزابیگی در این خصوص افزود: در این دوره آموزشی، موضوعاتی از قبیل قوانین و مقررات مرتبط با شکار و صید، ارزش های حیات وحش و آشنایی با رده بندی حفاظتی آن ها، آشنایی با بیماری های مشترک و نحوه شناسایی بیماری ها و پیشگیری از انتقال آن ها، اصول اخلاقی شکار، آشنایی با مناطق مجاز و غیر مجاز شکار ، گونه های مجاز و غیر مجاز شکار ، تعداد پرندگان مجاز شکار، روزهای مجاز و اهمیت حیات وحش توضیحات لازم ارایه می شود.

وی اظهار کرد: جهت رفاه حال شکارچیان متقاضی صدور و یا تمدید دفترچه شکارچی گری و سهولت در رفت و آمد این عزیزان در صورت به حد نصاب رسیدن متقاضیان ، این دوره آموزشی علاوه بر شهرستان همدان در شهرهای ملایر و نهاوند برگزار خواهد شد.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی همدان با اعلام اینکه ثبت نام شکارچیان استان از 1اسفند ماه آغاز شده است، افزود: شکارچیان استان می توانند با ورود به سامانه ثبت نام جهاددانشگاهی واحد همدان از طریق لینک زیر در دوره مذکور ثبت نام کرده و جهت اطلاع از نحوه برگزاری دوره  با شماره 08134248688 تماس بگیرند.

لینک سامانه ثبت نام جهاددانشگاهی همدان:

https://hamedan.jdereg.ir/home/search?classtitle=شکار&insgroupnz=-1&centers=-1&insgroups=-1&lessoncategories=-1&teachername=&classid=&class_code=


( ۲ )

نظر شما :