در نشست مشترک منعقد شد؛

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل زندان های استان و جهاددانشگاهی همدان

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۰۷:۳۶ کد : ۵۶۷۸۳ ستادی
در نشست مشترک بین جهاد دانشگاهی همدان و اداره کل زندان های استان تفاهم نامه همکاری علمی - پژوهشی، آموزشی و فرهنگی بین دو مجموعه منعقد شد.
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل زندان های استان و جهاددانشگاهی همدان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد همدان، با حضور ذوالفعلی نژاد، مدیرکل زندان های استان و اعضای شورای تحقیقات این اداره کل و علی کلانترنیا، رئیس و معاونان جهاد دانشگاهی همدان امروز 19 اردیبهشت در محل دفتر مدیر کل زندان های همدان تفاهم نامه همکاری دو جانبه منعقد شد.

کلانترنیا در این نشست، ضمن معرفی دستاوردهای موفق جهاد دانشگاهی در کشور، به معرفی و ارائه گزیده ای از انجام پروژه های انجام شده 4 معاونت جهاد دانشگاهی همدان در استان پرداخت.

وی گفت: تفاهم‏نامه‌ حاضر، در راستای اجرای اولویت های تحقیقاتی و انجام پژوهش های کاربردی، توسط اساتید پژوهشگر و با صلاحیت و حرفه ای جهاد دانشگاهی در راستای نیازهای پژوهشی اداره کل زندان های استان همدان و فراهم سازی زمینه نشست های پژوهشی مشترک و تعامل علمی همه جانبه انجام خواهد شد. همچنین، ان شاءلله انجام همکاری های آموزشی و فرهنگی نیز، در دستور کار هر دو سازمان قرار می گیرد.

رئیس جهاددانشگاهی همدان همچنین افزود: از اهداف این تفاهم نامه می توان به، اشاعه‌ فرهنگ پژوهش های کاربردی، بسترسازی اجرای علمی طرح های پژوهشی، بهره مندی از توان مندی های علمی، تسهیل اجرای پژوهش های اساتید و دانشجویان، ارائه خدمات مشاوره پژوهشی و آماری، برگزاری نشست ها و همایش های علمی و برگزاری کارگاه های آموزشی، برگزاری کارگاه های تخصصی برای ذی نفعان دو سازمان و انجام فعالیت های فرهنگی مشترک بین دو مجموعه اشاره کرد.

در این نشست، ذوالفعلی نژاد مدیرکل زندان های استان نیز، در ابتدا با پرداختن به توضیحاتی در خصوص اداره کل زندان ها و فعالیت های مجموعه گفت: تشکیل نشست های مشترک در جهت پیش برد اهداف پژوهشی، آموزش و فرهنگی با حضور کارشناسان دو مجموعه بیشتر شود و دوره های آموزشی و کارگاه های تخصصی در حوزه های پژوهشی، آموزشی و فرهنگی برای کارکنان، زندانیان و خانواده ذینفعان صورت پذیرد.

ذوالفعلی نژاد همچنین اظهار کرد: ارائه مشاوره های فردی و گروهی با استناد به پژوهش های علمی، ارائه آموزشهای  عمومی و تخصصی کوتاه مدت به زندانیان و مهمتر از همه، بحث اشتغال برای ایشان و خانواده های آنان، در دوران محکومیت و پایان محکومیت، از دغدغه های اصلی اداره کل زندان های می باشد.

خاطر نشان می گردد؛ مدت این تفاهم نامه 2 سال می باشد.

 

 


نظر شما :