جهاددانشگاهی همدان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را با نظم خاصی برگزار کرد

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۷۰۱۲ آموزشی
جهاددانشگاهی همدان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را با نظم خاصی برگزار کرد

رییس سازمان برنامه و بودجه استان همدان با اشاره به برگزاری ششمین دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان توسط جهاددانشگاهی گفت: جهاددانشگاهی نهادی انقلابی است که به دور از تشریفات اداری و با وجدان کاری و انضباط خوبی فعالیت می کند.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد همدان، سیداسکندر صیدایی در گفت وگو با ایسنا، منطقه همدان، با تاکید بر اینکه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی توسط جهاددانشگاهی برگزار شد، اظهار کرد: جهاددانشگاهی از مدتها قبل برای برگزاری این دوره از آزمون هماهنگی و برنامه ریزی لازم را انجام داده بود.

 وی افزود: ششمین دوره آزمون استخدامی صبح امروز- جمعه ۱۷ اسفندماه- از ساعت ۹ صبح با حضور حدود ۴۰۰۰ نفر به طور رسمی آغاز به کار کرد و ۱۲ ظهر خاتمه یافت.

صیدایی با اشاره به برگزاری این آزمون در ۶ حوزه استان بیان کرد: ششمین دوره آزمون استخدامی در ۶ حوزه همدان، ملایر، نهاوند، تویسرکان و اسدآباد برگزار شد که در شهرستان همدان دو حوزه درنظر گرفته شده بود.

وی تاکید کرد: نظارت بر نحوه برگزاری آزمون بر عهده سازمان برنامه و بودجه بود که از تمامی حوزه ها این نظارت صورت گرفت و خوشبختانه این آزمون در استان همدان به خوبی و با نظم خاصی برگزار شد.

رییس سازمان برنامه و بودجه استان همدان در پایان ابرازامیدواری کرد نتایج آزمون سریعتر اعلام شود تا جوانان جذب دستگاه های اجرایی شده و مثمرثمر واقع شوند.


نظر شما :