حضور جهاد دانشگاهی همدان در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۷۰۱۹ پژوهشی
حضور جهاد دانشگاهی همدان در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری

 به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری، دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان همدان  از 26 آذر با حضور مسوولان استانی ، روسا و معاونان پژوهشی دانشگاه‌های استان در محل همایش های بین المللی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد.

معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد همدان در قالب مرکز خدمات تخصصی سفال و سرامیک و نیز مرکز تجمیع و تولید محتوای الکترونیک با شرکت در این نمایشگاه حضور چشمگیری را داشتند و اقدام به معرفی دستاوردهای پژوهشی این معاونت کردند.

در این نمایشگاه که دستاوردهای یک ساله پژوهشی سازمان ها ، نهاد ها و دانشگاه ها در قالب محصول فناورانه به نمایش درآمدند، معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی همدان نیز با 9 طرح فناورانه و محصول در حوزه سفال و سرامیک و محتوای الکترونیک در این همایش شرکت نموده است.

از جمله محصولات معرفی شده جهاددانشگاهی همدان  در این نمایشگاه، لعاب استاندارد بدون آزاد سازی سرب، لعاب آنتی باکتریال و همچنین چندین اپلیکشن موبایلی از جمله خبر خوان پژوهشی اس آر نیوز می باشد که بزودی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

این نمایشگاه از 26 آذر به مدت 3 روز آماده بازدید علاقه مندان، دانشگاهیان و پژوهشگران است.

text to speech icon

( ۲ )

نظر شما :